Instagram Downloader

Instagram Downloader

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.77 MB
ÜreticiMohammad Kad
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi7 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.77 MB)

instagram Sosyal Medya Fotograf İndirme Programı

Instagram Downloader indir, Fotoğraf paylaşma sosyal medya sitesi olan Instagram üzerinde bulunan beğendiğimiz fotoğrafları Instagram Downloader ile bilgisayarımıza fotoğraf indirme programıdır. Takip etmiş olduğumuz sayfalarda paylaşılan fotoğrafları kolayca PC’mize indirebilmemiz için tasarlanmış Instagram yazılımıdır.

Sevdiğiniz Fotoğrafları Toplu İndirin!

Instagram Fotograf indirme Programı downloader for instagram programıyla takip edilen veya bir arkadaşımızın paylaştığı fotoğrafı PC’ye kaydetmek mümkün değildi. Yayınlanan fotoğraflarıda sürekli takip etmek zor bir iş olduğu için kullanıcıların bu sorunu atlatabilmesi adına geliştirilmiş programdır. Windows işletim sistemiyle uyumlu, ücretsiz ve kolay kullanım ekran yüzüyle sorunsuz çalışma aktivitesi yürütmektedir. Downloader for instagram programıyla paylaşılan sevdiğiniz tüm fotoğrafları bilgisayarımıza indirebiliriz.

TXT Dosyasıyla Tüm Fotoğrafları Kaydedin!

TXT dosyasıyla uyumlu çalışan Instagram Downloader programıyla direkt olarak paylaşılan resimlerin linkini kaydeder ve Instagram üzerinde ne kadar resim bulunuyorsa hepsini indirebilir. Toplu dosya indirme ve toplu fotoğraf indirmenizi kolaylaştıracak yazılım ile tüm kullanıcıların resimlerini indirme seçeneği mevcuttur. Gerçekten çok kullanımlı olan ve kullanıcılarını kaliteli hizmetiyle memnun eden bir programdır.

Downloader for instagram Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Instagram Downloader HAKKINDA YORUM YAZIN