Son Sürüm Program indir
Instagram Downloader

Instagram Downloader

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.77 MB
ÜreticiMohammad Kad
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Şubat 2018

instagram Sosyal Medya Fotograf İndirme Programı

Fotoğraf paylaşma sosyal medya sitesi olan Instagram üzerinde bulunan beğendiğimiz fotoğrafları Instagram Downloader indir ile bilgisayarımıza fotoğraf indirme programıdır. Takip etmiş olduğumuz sayfalarda paylaşılan fotoğrafları kolayca PC’mize indirebilmemiz için tasarlanmış Instagram yazılımıdır.

Instagram downloader logo

Sevdiğiniz Fotoğrafları Toplu İndirin!

Instagram Fotograf indirme Programı downloader for instagram programıyla takip edilen veya bir arkadaşımızın paylaştığı fotoğrafı PC’ye kaydetmek mümkün değildi. Yayınlanan fotoğraflarıda sürekli takip etmek zor bir iş olduğu için kullanıcıların bu sorunu atlatabilmesi adına geliştirilmiş programdır. Windows işletim sistemiyle uyumlu, ücretsiz ve kolay kullanım ekran yüzüyle sorunsuz çalışma aktivitesi yürütmektedir. Downloader for instagram programıyla paylaşılan sevdiğiniz tüm fotoğrafları bilgisayarımıza indirebiliriz.

TXT Dosyasıyla Tüm Fotoğrafları Kaydedin!

TXT dosyasıyla uyumlu çalışan Instagram Downloader programıyla direkt olarak paylaşılan resimlerin linkini kaydeder ve Instagram üzerinde ne kadar resim bulunuyorsa hepsini indirebilir. Toplu dosya indirme ve toplu fotoğraf indirmenizi kolaylaştıracak yazılım ile tüm kullanıcıların resimlerini indirme seçeneği mevcuttur. Gerçekten çok kullanımlı olan ve kullanıcılarını kaliteli hizmetiyle memnun eden bir programdır.

Downloader for instagram Programın Ekran Görüntüsü

Hemen indir (1.77 MB)
1773 kez indirildi

Program Yorum Soru Sor

Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Programlar