Instagram Downloader

Instagram Downloader

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.77 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.77 MB)

instagram Sosyal Medya Fotograf İndirme Programı

Instagram Downloader indir, Fotoğraf paylaşma sosyal medya sitesi olan Instagram üzerinde bulunan beğendiğimiz fotoğrafları Instagram Downloader ile bilgisayarımıza fotoğraf indirme programıdır. Takip etmiş olduğumuz sayfalarda paylaşılan fotoğrafları kolayca PC’mize indirebilmemiz için tasarlanmış Instagram yazılımıdır.

Sevdiğiniz Fotoğrafları Toplu İndirin!

Instagram Fotograf indirme Programı downloader for instagram programıyla takip edilen veya bir arkadaşımızın paylaştığı fotoğrafı PC’ye kaydetmek mümkün değildi. Yayınlanan fotoğraflarıda sürekli takip etmek zor bir iş olduğu için kullanıcıların bu sorunu atlatabilmesi adına geliştirilmiş programdır. Windows işletim sistemiyle uyumlu, ücretsiz ve kolay kullanım ekran yüzüyle sorunsuz çalışma aktivitesi yürütmektedir. Downloader for instagram programıyla paylaşılan sevdiğiniz tüm fotoğrafları bilgisayarımıza indirebiliriz.

TXT Dosyasıyla Tüm Fotoğrafları Kaydedin!

TXT dosyasıyla uyumlu çalışan Instagram Downloader programıyla direkt olarak paylaşılan resimlerin linkini kaydeder ve Instagram üzerinde ne kadar resim bulunuyorsa hepsini indirebilir. Toplu dosya indirme ve toplu fotoğraf indirmenizi kolaylaştıracak yazılım ile tüm kullanıcıların resimlerini indirme seçeneği mevcuttur. Gerçekten çok kullanımlı olan ve kullanıcılarını kaliteli hizmetiyle memnun eden bir programdır.

Downloader for instagram Programın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • instagram Apk indir instagram Apk indir
    TürkçeÜcretsiz27.4 MB
  • Repost For İnstagram Repost For İnstagram
    ingilizceÜcretsiz3.00 MB