Instagrab (Android) indir

Instagrab (Android) indir

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17 MB
Üreticiwolfmeng
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Instagram Video ve Fotoğraf Kaydetme (Mobil)

Sosyal medyanın en çok kullanılan uygulamalarından biri de İnstagram’dır. Her geçen gün farklı yeniliklere ev sahipliği yapan İnstagram, kendini devamlı güncelleyen aynı zamanda kullanıcılarını da farklılıklarıyla şaşırtan bir android (mobil) uygulamasıdır. İnstagram’ ın özellike fotoğraf ve video kaydı konusunda pek çok kullanıcıdan şikâyet aldığı biliniyor. Kullanıcılar programın kendi içeriğinde bulunmayan kayıt ve indirme işlemini artık İnstGrab’tan yapabiliyorlar.

İnstaGrab Nasıl Kullanılır?

İnstaGrab android uygulaması daha çok video ve fotoğraf kaydedici için Kullanıcılar programı indirdiklerinde diledikleri isimle arama yapıp onun paylaştığı resim veya videoları repost yapabilirler.

İnstaGrab’ı indirdikten sonra karşınıza çıkan sayfaya kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Login with İnstagram kısmını tıklayarak kullanıcı girişinizi kaydediyorsunuz. Ana sayfanın sol kısmında aramadan mesaj atmaya beğenmeden kendi profilinize kadar tüm seçenekleri görebiliyorsunuz. En alta doğru indirdikleriniz için klasör bulunuyor. Video ve fotoğraf kaydetme programı ile indirdiğiniz ne varsa rahatlıkla görebilmeniz mümkün.

İnstaGrab Nasıl Kullanılır

İnstagram, fotoğraf merkezli bir uygulama olduğu için kullanıcıların en çok tercih ettiği işlem kaydetme ve indirme oluyor. Nihayetinde dilediğiniz gibi İnstaGrab android cihazlar üzerinden bunu yapabilmeniz mümkün.

Çok sevdiğiniz bir ismin resmini indirmek istediğinizde Search kısmından kullanıcı adını giriyorsunuz. Sonra o kişinin sayfası karşınıza çıkıyor. Dilediğiniz herhangi bir resme tıklayıp hemen altında bulunan indirme işaretine dokunuyorsunuz. Telefonunuzun galeri kısmına Download adı ile iniyor. Sonra kendiniz dilediğiniz gibi paylaşım yapabiliyorsunuz.

157 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Chrome IG Story Chrome IG Story
  İngilizceÜcretsiz157 KB
 • Unfollowers for Instagram Unfollowers for Instagram
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz39.2 MB
 • Instagram Video İndir Instagram Video İndir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • InstaMessage InstaMessage
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.7 MB
 • Instagrab (Android) indir HAKKINDA YORUM YAZIN