Indeed İş Arama

Indeed İş Arama

Versiyon/Sürüm14.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu69,7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (69,7 MB) iOS indir Android indir APK indir

Indeed Apk Android İş Arama, İş İlanları ve İş İlanı Verme Uygulaması

Indeed İş Arama apk indir, Android mobil cihazlar için kişilik, kriter ve mesleğe göre Indeed iş arama uygulaması ile iş ilanlarına göz atabilir ve iş ilanı verebilirsiniz.

Indeed İş Arama, işsizliğin her geçen gün arttığı bugünlerde en çok kullanılan uygulama olarak bilinmektedir. Dolayısıyla teknolojiden de yardım alarak iş aramak isteyenlere hitap eden kapsamlı bir uygulamadır. İş arama ve iş ilanları uygulamasının kişiliğinize, kriterlerinize, mesleğinize, ilgi alanlarınıza ve yaşınıza göre birçok alternatif iş önerdiğini bilmelisiniz.

Indeed Apk indirdikten sonra öncelikle kendi profilinizi oluşturmanız sonrasında iş başvurularında bulunmanız gerekmektedir. Profil oluştururken hem CV oluşturabilir hem de özellikle vurgulamak istediğiniz herhangi bir özelliğinizden bahsedebilirsiniz. Bu sayede iş ilanlarına başvuru yaptığınızda işveren görecek ve ona göre size mail ya da cep telefonu numarasıyla ulaşacaktır.

Indeed İş Arama İş İlanları İndir

Indeed Android apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına birkaç dakikada inen uygulama yalnızca birkaç dakikalık hesap açma ile aktif kılınabilmektedir. Aktif kıldıktan sonra ihtiyacınız olan her türlü işe anında başvuru yapabilmeniz mümkündür.

Tamamıyla ücretsiz şekilde kullanılabilen uygulama iş sıkıntısı olan binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Google Dokümanlar Google Dokümanlar
    TürkçeÜcretsiz44.2 MB
  • Migros İk Migros İk
    TürkçeÜcretsiz36.1 MB