İftara Ne Kadar Kaldı indir

İftara Ne Kadar Kaldı indir

Versiyon/Sürüm3.5
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22M
ÜreticiNano Apps
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 yıl önce
Güncelleme Tarihi12 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

İftara Ne Kadar Kaldı iftar ve Sahur Vakti Uygulaması

İftara Ne Kadar Kaldı APK indir, Android 2022 Ramazan iftar imsakiyesi uygulamasıdır. İftar vakti, imsak sahur vakti ve 2022 günlük namaz ezan vakitleri uygulamasıdır.

İftara Ne Kadar Kaldı APK Android ramazan imsakiyesi ücretsiz imsak, sahur, iftar vakitlerini bildiren uygulamadır. 2022 Ramazan imsakiyesi ve namaz vakitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İftara Ne Kadar Kaldı APK Android indir

İftar ve sahur vakitlerini kolaylıkla öğrenebileceğiniz iftar ve sahur için geri sayım uygulamasıdır. Dini gün takvimi, dini günler için geri sayım sayacıda bulunmaktadır. 2022 Ramazan imsakiyesi İftara Ne Kadar Kaldı APK Android cihazlarda il il iftar ve sahur vakitlerini öğrenebilirsiniz.

İftar ve Sahur Vakitleri 2022

İl il iftar ve sahur vakitlerini bildiren İftara Ne Kadar Kaldı uygulaması içerisinde zaman sayacı yer almaktadır. İftar ve sahur geri sayım sayası ve namaz vakitleri widgetları yer almaktadır. Tüm dünya şehirleri için günlük namaz vakitleri, bayram namazı vakitleri, kandil günleri ve tüm dini günleri buradan takip edebilirsiniz.

Namaz vakitleri, iftar ve sahur 2022 saatleri tamamıyla TC Diyanet Başkanlığı tarafından alınmaktadır. İftara Ne Kadar Kaldı APK Android uygulaması APK dosyasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirebilirsiniz.

İftara Ne Kadar Kaldı Android indir : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cihad.iftaranekadarkaldi&referrer=utm_source%3Dindirson.com

    Benzer Programlar

  • Namaz Vakitleri Apk indir Namaz Vakitleri Apk indir
    TürkçeÜcretsiz78 MB
  • kıble bulma pusulası kıble yön Apk indir kıble bulma pusulası kıble yön Apk indir
    TürkçeÜcretsiz23 MB
  • İftara Ne Kadar Kaldı indir HAKKINDA YORUM YAZIN