İddaa Oran Analiz

İddaa Oran Analiz

Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.20 MB
ÜreticiMurat TOKATLI - Mustafa CAN
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi25 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (25.20 MB) Android indir

İddaa Oran Analiz Android Mobil Uygulaması

İddaa Oran Analiz Programı indir, farklı bakış açılarına ihtiyacı olanlara hitap eden android iddaa analiz uygulamadır. İddaa oynamayı seviyorsanız doğru tahminlerde bulunmak sizin için önemli olmalı. En doğru tahmini yapabilecek, riskleri en aza indirecek analiz uygulamasına sahip olmak bu açıdan büyük bir önem arz etmektedir. Hem yaptığınız tahminleri tutturmak hem de iddaa sürecinden daha da keyif almak adına uygulamayı dilediğiniz gibi değerlendirebilmeniz mümkündür.

İddaa Oran Analiz Programı maçlar için oran belirleme, geçmişle kıyaslama, filtreleme, sonuçları her an her yerde görebilme özelliklerine sahiptir.

İddaa Oran Analiz Uygulaması İndir

İddaa Oran Analiz uygulaması indirmek için cihazınızın android olması yeterlidir. Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde bu uygulamanın zahmetsiz şekilde çalışabildiğini söylemek mümkündür. Uygulama mağazasından birkaç dakika içinde indirebilir, aç diyerek anına kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım açısından da başarılı bir oran analiz uygulaması olduğu görülmektedir.

İddaa Oran Analiz mobil uygulama ve istatistikleri apk olarak indirildiğinde başlangıç ücreti alınmaktadır. Başlangıç ücreti ödedikten sonra herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan uygulamayı kullanabilmeniz mümkün olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • GollerCepte 1903 APK indir GollerCepte 1903 APK indir
    TürkçeÜcretsiz5.0 MB
  • Geocaching indir Geocaching indir
    İngilizceÜcretsiz40M
  • İddaa Oran Analiz HAKKINDA YORUM YAZIN