İBB Kurban

İBB Kurban

Versiyon/Sürüm1.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi16 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16M) iOS indir Android indir

İBB Kurban Android iOS Kurban Kesim Yerleri Fiyatları

İBB Kurban indir, mobil üzerinden kurban ibadetinde 2018 kurban kesim yerleri, fiyatları ve satış yerlerini bulabileceğiniz kurban satış yerleri uygulamasıdır.

Vatandaşların kurban ibadetlerini doğru ve sağlıklı bir şekilde yapmalarına yardımcı olan İstanbul kurban satış yerleri uygulamasıdır. Uygulama içerisinde kurban ibadetiyle ilgili tüm dini bilgileride bulabilirsiniz.

İBB Kurban uygulaması Android ve iPhone cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz. Kurban uygulamasında 2018 Kurban Bayramı ile ilgili tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. Kurban bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tatili kaç gün? Kurban küpe sorgulama nasıl yapılır? Kurban nerede kesilir? Kurban yerleri İstanbul yerleri nereler gibi bir çok soru sorabilirsiniz.

Kurbanlıklara zarar veren kasaplarıda şikayet edebileceğiniz ihbar hattı bulunmaktadır. Küçükbaş ve Büyükbaş hayvan kesimi eğitim başvurusu yapabilirsiniz. 2018 Kurban fiyatları, Kurban satış yerleri ve kesim yerlerini İBB Kurban uygulaması üzerinden erişebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz9.63 MB
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60