Hexlock indir

Hexlock indir

Versiyon/Sürüm2.0.115
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiLiquidum Limited
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Android Uygulama ve Cihaz Kilitleyici

Android ve mobil tablet uygulamalarınıza diğer kullanıcılarının erişmesini kısıtlamak için android uygulama kilitleme programıdır. Android için en iyi ve en çok tercih edilen popüler uygulama ve cihaz kilitleme programı olup ücretsiz indirme sunuyor.

Hexlock Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Akıllı cihazlar hayatımızda çok büyük bir yere sahip olduğu için özel dosyalarımız ve uygulamalarımız cihazın içerisinde yer almaktadır. Eğer aileniz, arkadaşlarınız ve sevgiliniz tarafından sık sık ele geçiriliyorsa Hexlock Android Uygulama ve Cihaz Kilitleyici Programını indirmenizi tavsiye ediyorum. Özel ve kişisel bilgilerinizi belirlediğiniz şifre ve desen kilitleme imkanı sayesinde bilgilerinize sizin dışınızda başka bir kullanıcının erişmesini kısıtlıyor. Özellikle ebeveyn olarak çocuklarımızın android cihazlarda oynadıkları oyunları engelleyip derslerine gereken önemli göstermesi için tüm kontrolü Hexlock sayesinde elinizde olacaktır.

Hexlock Android uygulama kilitleyici sayesinde cihazınızı birisine verdiğinizde gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Tabletinizi veya telefonunuz birisine verirken uygulamalarınızın şifreli olması içinizin rahat olmasını sağlamaktadır.

134 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gizli Rehber Gizli Rehber
  TürkçeÜcretsiz
 • Secure Delete Secure Delete
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • Solo Locker Solo Locker
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Parola Şifre Saklayıcı Parola Şifre Saklayıcı
  TürkçeÜcretsiz
 • Hexlock indir HAKKINDA YORUM YAZIN