Gramblr Pc to instagram

Gramblr Pc to instagram

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu27 MB
ÜreticiGramblr
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27 MB)

Instagram

Gramblr Pc to instagram indir, Fotoğraf çekerek her anınızı ölümsüzleştirmeyi seviyorsanız bu fotoğrafları paylaşabileceğiniz en iyi sosyal medya ortamı Instagramdır. Instagram mobil cihazlarda çalıştığı gibi orijinal bilgisayar sürümü de mevcuttur.  Ancak bilgisayar üzerinde fotoğraf paylaşma imkânı olmadığı için bazı yan uygulamalara ihtiyaç duyulmaktadır.

Ne İşe Yarar?

Gramblr yardımıyla bilgisayarınızda kayıtlı fotoğraflarınızı cep telefonunuza aktarmadan bilgisayar üzerinden Gramblr Pc to instagram ile Instagramda paylaşabilirsiniz. Sizi fotoğraflarınızı cep telefonunuza aktarmak ya da başka farklı işlemlerden kurtaran uygulama sayesinde sevdiğiniz resimleri kolayca ve hızlı bir şekilde yayınlayabilir, mutluluğunuzu sevdiklerinizle beraber paylaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama geniş bir içeriğe de sahiptir.

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınıza Gramblr indirdikten sonra programı Instagram hesabınızla eşleştirmeniz gerekmektedir. Bu eşleştirme işleminden sonra kolayca fotoğraflarınızı Instagram hesabınızda paylaşmaya başlayabilirsiniz. Paylaşmak istediğiniz fotoğrafı programda belirtilen alana sürükleyip bıraktıktan sonra size sunulan filtre seçenekleri ile fotoğraflarınızda değişiklikler yapabilir, hastag ekleyerek yorumunuzu katabilirsiniz.

Gramblr Özelliği

Fotoğraflarınızın altına söylemek istediklerinizi yazarak fotoğraflarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Sadece fotoğraf değil kısa videolarınızı da paylaşmanıza imkân sağlayan program ile eski ve yeni videolarınızı paylaşarak mutlu anlarınıza arkadaşlarınızı da dâhil edebilirsiniz. Instagram fotoğraf ve resim yükleme programı ile resimlerinizi hemen değil daha sonraki bir zamanda fotoğraflarınızı paylaşmak isterseniz zamanlayıcı uygulamasından başka zaman paylaş seçeneği ile sizin istediğiniz bir zaman diliminde resminiz otomatik olarak hesabınıza eklenebilir.

280 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Instagram Lite Instagram Lite
  TürkçeÜcretsiz573k
 • IGTV IGTV
  TürkçeÜcretsiz
 • Unfollowgram Unfollowgram
  TürkçeÜcretsiz
 • Insta Big Profile Photo Insta Big Profile Photo
  TürkçeÜcretsiz
 • Gramblr Pc to instagram HAKKINDA YORUM YAZIN