Gramblr indir

Gramblr indir

Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu27 MB
ÜreticiGramblr
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Intagrama Bilgisayardan Fotoğraf Atma

Gramblr indir, Windows bilgisayarınızı kullanarak Instagram hesabınıza fotoğraf ve resim yükleme programıdır. Gramblr ile Instagram android, iOS ve tabletler üzerinden fotoğraf yüklemenize izin vermeine karşılık artık program sayesinde PC üzerindende fotoğraf paylaşabileceksiniz. Akıllı cihaz fotoğraf yüklemeye uğraşmak istemeyenler için mükemmel araç.

Instagram Fotoğraf Programı Nasıl Kullanılır?

Gramblr Instagram Hesabına Fotoğraf Yükleme Programı kullanıcılara kolay kullanım ara yüz desteği ile çok kolay kullanım imkanı sunuyor. Fotoğraf yükleme esnasında daha doğrusu yükleme yapmadan önce fotoğrafların kare boyutları ayarlamanız gerekiyor. Instagram’a yükleyeceğiniz herhangi bir fotoğrafın jpg veya jpeg formatında olduğuna emin olmanız gerekiyor. Yoksa aksini yüklemek isterseniz Instagram buna izin vermiyor. Mutlaka dediğimiz formatta fotoğrafları yüklemeniz gerekiyor.

Fotoğraf yüklemesi yapabilmek için öncelikle Instagram hesabına giriş yapın. Birden fazla fotoğrafı yüklemenize izin vermemesi Gramblr Instagram fotoğraf yükleme aracının en büyük eksiklikleri arasında. Yazılımın size verdiği linkleri kullanarak Instagram ortamında anında paylaşım yapabilirsiniz.

Link Kopyalamakla Uğraşmayın

Eğer Instagram hesabına en hızlı şekilde fotoğraf yüklemek istiyorum ben fotoğraf linki kopyala ve yapıştır işlemiyle uğraşmak istemiyorum diyorsanız Gramblr (pc to instagram) menülerinde Facebook ve Twitter paylaşım butonları bulunuyor. En hızlı yoldan Grambler ile fotoğraf yükleyip dostalarınız arasında en hızlı fotoğraf yükleyen kullanıcı olabilirsiniz.

251 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Instagram iOS Instagram iOS
  İngilizceÜcretsiz141 MB
 • OGInsta OGInsta
  TürkçeÜcretsiz26 MB
 • Chrome IG Story Chrome IG Story
  İngilizceÜcretsiz157 KB
 • Unfollowers for Instagram Unfollowers for Instagram
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz39.2 MB
 • Gramblr indir HAKKINDA YORUM YAZIN