Gramblr indir

Gramblr indir

Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu27 MB
ÜreticiGramblr
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi6 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Aralık 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (27 MB)

Gramblr ile Instagrama Bilgisayardan Fotoğraf Atma

Gramblr indir, Gramblr Windows bilgisayarınızı kullanarak Instagram hesabınıza fotoğraf ve resim yükleme programıdır. Gramblr ile Instagram   üzerinden fotoğraf yüklemenize izin vermeine karşılık artık program sayesinde PC üzerindende fotoğraf paylaşabileceksiniz. Akıllı cihaz fotoğraf yüklemeye uğraşmak istemeyenler için mükemmel araç.

Instagram Fotoğraf Programı Nasıl Kullanılır?

Gramblr Instagram Hesabına Fotoğraf Yükleme Programı kullanıcılara kolay kullanım ara yüz desteği ile çok kolay kullanım imkanı sunuyor. Fotoğraf yükleme esnasında daha doğrusu yükleme yapmadan önce fotoğrafların kare boyutları ayarlamanız gerekiyor. Instagram’a yükleyeceğiniz herhangi bir fotoğrafın jpg veya jpeg formatında olduğuna emin olmanız gerekiyor. Yoksa aksini yüklemek isterseniz Instagram buna izin vermiyor. Mutlaka dediğimiz formatta fotoğrafları yüklemeniz gerekiyor.

Fotoğraf yüklemesi yapabilmek için öncelikle Instagram hesabına giriş yapın. Birden fazla fotoğrafı yüklemenize izin vermemesi Gramblr Instagram fotoğraf yükleme aracının en büyük eksiklikleri arasında. Yazılımın size verdiği linkleri kullanarak Instagram ortamında anında paylaşım yapabilirsiniz.

Link Kopyalamakla Uğraşmayın

Eğer Instagram hesabına en hızlı şekilde fotoğraf yüklemek istiyorum ben fotoğraf linki kopyala ve yapıştır işlemiyle uğraşmak istemiyorum diyorsanız Gramblr (pc to instagram) menülerinde Facebook ve Twitter paylaşım butonları bulunuyor. En hızlı yoldan Grambler ile fotoğraf yükleyip dostalarınız arasında en hızlı fotoğraf yükleyen kullanıcı olabilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Instagram Fotoğraf Video İndirici indir Instagram Fotoğraf Video İndirici indir
    İngilizceÜcretsiz3,3M
  • Zoomie For Instagram indir Zoomie For Instagram indir
    TürkçeÜcretsiz18.3 MB
  • Gramblr indir HAKKINDA YORUM YAZIN