Google Play Müzik

Google Play Müzik

Versiyon/Sürüm8.22
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15.02 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi28 Eylül 2021
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Google Bedava Yasal Müzik İndirme Android Apk Uygulaması

Google Play Müzik apk indir, Türkiye Google Play Music apk mobil telefonlarınızda sadece yasal müzik indirme ve dinleme yapabileceğiniz Müzik apk uygulamasıdır. Müzikle ilgili pek çok eylemi yapabileceğiniz yasal android müzik dinleme uygulamasıdır. Google müzik dinleme müzik aç uygulamasında indirme bölümü yoktur çünkü telif hakları göz önünde bulundurulur. Google Play Müzik apk Android işletim sistemli cihazlarda mutlaka kullanılması gereken bir müzik uygulamasıdır.

Google Play Music Özellikleri

Android Google müzik dinleme uygulaması internetle çalıştığından; internetin sınırlı olduğu alanlarda özgürce kullanılamamaktadır. Bunun dışında mobil ortamda müziği dinleme, müzik keşfetme ve paylaşma gibi geniş etkileşimi ile dikkat çeker. Uygulama ile milyonlarca şarkıyı, her radyoyu, hazırlanmış oynatma listelerini internetiniz dahilinde sınırsızca dinleyebilirsiniz. Bedava Google Müzik uygulamada isterseniz müzikleri çevrimiçi depolayarak daha sonra çevrimdışı oynatma fırsatından yararlanabilirsiniz. Müzik dinleme uygulaması içinde kendi özel listenizi ve sevdiğiniz radyo kanallarını sıraladığınız kişisel radyonuzu oluşturabilirsiniz. Google Play Müzik uygulama size sevdiğiniz türleri ve sanatçıları göz önünde bulundurarak öneriler sunar ve müzik keşfetmenize olanak sağlar.

Kendinize ait kişisel koleksiyonunuza 50 bine kadar şarkı ekleme imkanınız vardır. Google Play içinde yasal olarak yer alan müziklerden satın alarak koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Android mobil müzik uygulaması kullanıcılara ücretsiz sunulsa da bazı uygulama içi satın almalar içermektedir. Programın dili İngilizce olsa da kullanıcı dostu ara yüz sayesinde uygulamayı kullanmak son derece kolaydır.

Google Play Müzik Nasıl Kullanılır?

Android cihazınıza Play Store’den indirebileceğiniz mobil uygulamayı indirir indirmez kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayarlar, listeler ve müzik kategorileri programın üst kısmına yerleştirilmiştir. Alt kısımda ise şarkılar ve oynatıcıya yer verilmiştir.

  • Google Uygulamaları

Benzer Programlar

  • Musixmatch Music Lyrics Player Musixmatch Music Lyrics Player
    İngilizceÜcretsiz45 MB
  • SoundHound SoundHound
    İngilizceÜcretsiz23 MB
  • Google Play Müzik HAKKINDA YORUM YAZIN