Google Analytics

Google Analytics

Versiyon/Sürüm3.8.9
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu22 MB
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (22 MB) iOS indir Android indir APK indir

Google Analytics Apk Android Google Veri Analiz Uygulaması

Google Analytics indir, siteler ve uygulamalar için önemli olan verileri kontrol etmeyi ve veri analizini Google Analytics Android apk mobil uygulaması sağlamaktadır.

Google Analytics apk veri kontrolleri ve istatistiksel sonuçları gözlemlemek için Google üzerinden araştırma yapmak yerine Google Analytics indirebilirsiniz. İndirdiğiniz gibi sahip olduğunuz site ya da uygulama için rapor isteyebilir, sonuçları da birkaç dakikada elde edebilirsiniz.

Profil oluşturmanızı isteyen ve bu sayede kontrolleri çok daha kolay gerçekleştiren Google Analytics apk hemen aktif şekilde çalışmaktadır. Bu sayede analiz konusunda yalnız hissetmeden daha gerçekçi ve profesyonel bir sistemden bilgi edinmiş olursunuz.

Google Analytics İndir

Google Analytics android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmıştır. Cep telefonlarından da tabletlerden de bu uygulamayı indirebilir birkaç dakika içerisinde aktif şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Analytics Android Apk indirirken tamamıyla ücretsiz şekilde hizmet alabilmeniz mümkündür. Herhangi bir ücret ödemenize gerek kalmadan anında açabilir, rahat şekilde kullanarak analitik tespitlerle sitelerinizin uygulamalarınızın ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Bilhassa kolay erişim özelliği ile internete bağlı olduğunuz her an uygulamadan yararlanabilmenin tadını çıkarabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • GİB GİB
    TürkçeÜcretsiz31 MB
  • ininal Cüzdan ininal Cüzdan
    TürkçeÜcretsiz56 MB