Google Ads

Google Ads

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.7.247499852
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu27 MB
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (27 MB) iOS indir Android indir APK indir

Google Ads Apk Android Google Adsense Reklam Yöneticisi

Google Ads apk indir, Google Adsense kullanıcılarına özel olarak Google tarafından geliştirilen Android Google Ads ile reklam ve hesabınızı yönetin.

Google Ads, Adense kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış Google tarafından geliştirilmiş resmi bir uygulamadır. Uygulamanın özellikle pratik ve son derece hızlı olması, tercih eden kişi sayısında artış sağlamaktadır. Bugün için birçok kişinin Adense hesabı olduğu ve verileri gözden geçirmek için Google Ads apk indirdiği görülmektedir. Siz de böyle bir adım atarak dilediğiniz gibi uygulamanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Tamamıyla ücretsiz olan Google Ads Android Apk indirdikten sonra kullanıma başlayabileceğiniz ve Adense hesabınıza telefonunuzla ulaşabileceğiniz sistem sunmaktadır. Cep telefonunuzla tüm verilerinize ulaşabilir, rapor görüntüleyebilirsiniz.

Google Ads İndir

Google Ads apk Adsense reklam yönetimi olan uygulaması android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uygundur. Bu uygulamadan yararlanabilmek için mobil mağazanıza gidip indir demeniz yeterli olmaktadır. İndirdikten sonra aç diyerek içine girebilir sonrasında önemli kazanç bilgilerinden reklam birimlerine kadar birçok şeye ulaşabilirsiniz. Site raporlarından url kanallarına kadar size her konuda rapor veren bir uygulama olduğundan emin olabilirsiniz.

Cep telefonu ya da tablet ile günün her anında Google Adense hesabınızı gözden geçirebilirsiniz. Böylece anlık değişimlerden de Google Adense indirip Ads uygulaması üzerinden haberdar olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • GİB GİB
    TürkçeÜcretsiz31 MB
  • ininal Cüzdan ininal Cüzdan
    TürkçeÜcretsiz56 MB