Gerçek Polis Sesi

Gerçek Polis Sesi

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu460 KB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Gerçek Polis Siren Sesi Dinle

Gerçek Polis Sesi indir,  cep telefon melodileri arasında en gerçek seslerden biri olan android mobil cihazlarda kullanılan ücretsiz polis siren sesi melodi müziğidir. Çoğu zaman şaka ortamlarının vazgeçilmesi olan uygulamalardan bir tanesidir. Bir çeşit ses uygulaması olan Gerçek Polis Sesi özellikle çocuklar tarafından sık sık kullanılmakta ve keyifli vakit geçirmeye yardımcı olmaktadır. Polis siren sesini, telsiz seslerini seven ve eğlenceli oyunlar için bu uygulamayı tercih eden pek çok kişi bulunmaktadır.

Son derece basit bir arayüze sahip olan ses uygulaması, cihazınızda çok az yer kaplayacaktır. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızda rahatlıkla kullanabilmeniz mümkündür. Bununla beraber android tabletlerle de uyumlu olduğu görülmektedir.

Gerçek Polis Sesi Özellikleri

Gerçek Polis Sesi uygulaması, modern ancak basit bir arayüzde tasarlanmıştır. Bu özelliği sayesinde her yaştan kullanıcının anlayabileceği bir formata sahiptir. Ses uygulamasını indirip kullanmaya başlamanız, hızla anlamanızla keyif verici olacaktır.

Gerçek Polis Siren Sesi özellikle erkek çocuklar tarafından sevilen bir uygulama olsa da yetişkinlerin de bir kadar keyifli tercih ettiği uygulamalar arasında yer almaktadır. Birkaç dakika içerisinde indirebileceğiniz uygulama daha sonra hemen kullanılmaya uygundur. Başlatıp sesleri kullanmanız mümkündür.

    Benzer Programlar

  • 100 en iyi zil sesleri 2020 100 en iyi zil sesleri 2020
    TürkçeÜcretsiz36.4 MB
  • 100 en iyi zil sesleri 2020 100 en iyi zil sesleri 2020
    TürkçeÜcretsiz14.6 MB