Gaana Music Player

Gaana Music Player

Versiyon/Sürüm8.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17 MB
ÜreticiGamma Gaana Ltd
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Gaana Music Player Apk Android Müzik Radyo Dinleme Uygulaması

Gaana Music Player indir – Gaana Music Hindi English apk ile mobil Android için radyo ve müzik dinlemek için Gaana Music Player uygulamasını download ederek müzik dinleyebilirsiniz.

Gaana Music Player – Hindi English, müzik dinlemekten keyif alanların uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Bir çeşit hintçe müzik uygulaması olsa da bu uygulamanın yalnızca bununla sınırlı olmadığını söylemek doğru olacaktır. Yalnızca bununla sınırlandırılmadan radyo ve müzik demek daha doğru olacaktır çünkü dünya genelinde söz sahibi olan tüm müzikleri dinleyebileceğiniz radyo görevi de görmektedir. Gaana Music Apk download indirip kullanmaya başladığınızda farkını çok daha rahat şekilde anlayabilirsiniz. Bu açıdan önce indirip denemeli daha sonra siz de kendi fikrinizi beyan etmelisiniz.

Gaana Music Player – Hindi English İndir

Gaana Music Player Apk – Hindi English Android Hint müziklerinin yanı sıra dünya müziklerini de kolaylıkla dinleyebileceğiniz kapsamlı bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilen bu uygulama aradığınız müzikleri bulmanıza da yardımcı olmaktadır.

Hintçe müzik uygulaması olarak tanınan Gaana aynı zamanda İngilizce de yayın yapmaktadır. Uygulama kapsamında yabancı müziğe ilgisi olan birçok kişi keyifli vakit geçirmektedir. Bunun yanında Gaana Music Download yazıp indirmeniz çok da zaman almayacaktır. Tamamıyla ücretsiz şekilde uygulamadan yararlanabilmeniz mümkündür.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Musixmatch Music Lyrics Player Musixmatch Music Lyrics Player
    İngilizceÜcretsiz45 MB
  • SoundHound SoundHound
    İngilizceÜcretsiz23 MB
  • Gaana Music Player HAKKINDA YORUM YAZIN