Gaana Music Player

Gaana Music Player

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm8.0.5
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17 MB) iOS indir Android indir APK indir

Gaana Music Player Apk Android Müzik Radyo Dinleme Uygulaması

Gaana Music Player – Hindi English apk indir, mobil Android için radyo ve müzik dinlemek için Gaana Music Player uygulamasını download ederek müzik dinleyebilirsiniz.

Gaana Music Player – Hindi English, müzik dinlemekten keyif alanların uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Bir çeşit hintçe müzik uygulaması olsa da bu uygulamanın yalnızca bununla sınırlı olmadığını söylemek doğru olacaktır. Yalnızca bununla sınırlandırılmadan radyo ve müzik demek daha doğru olacaktır çünkü dünya genelinde söz sahibi olan tüm müzikleri dinleyebileceğiniz radyo görevi de görmektedir. Gaana Music Apk download indirip kullanmaya başladığınızda farkını çok daha rahat şekilde anlayabilirsiniz. Bu açıdan önce indirip denemeli daha sonra siz de kendi fikrinizi beyan etmelisiniz.

Gaana Music Player – Hindi English İndir

Gaana Music Player Apk – Hindi English Android Hint müziklerinin yanı sıra dünya müziklerini de kolaylıkla dinleyebileceğiniz kapsamlı bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip olan cep telefonlarında ve tabletlerde kullanılabilen bu uygulama aradığınız müzikleri bulmanıza da yardımcı olmaktadır.

Hintçe müzik uygulaması olarak tanınan Gaana aynı zamanda İngilizce de yayın yapmaktadır. Uygulama kapsamında yabancı müziğe ilgisi olan birçok kişi keyifli vakit geçirmektedir. Bunun yanında Gaana Music Download yazıp indirmeniz çok da zaman almayacaktır. Tamamıyla ücretsiz şekilde uygulamadan yararlanabilmeniz mümkündür.

    Benzer Programlar

  • Dijital Alarm Saati Dijital Alarm Saati
    TürkçeÜcretsiz16 MB
  • Benim İçin Çalar Saat Benim İçin Çalar Saat
    TürkçeÜcretsiz12 MB