Fortnite Battle Royale

Fortnite Battle Royale

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu90.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (90.1 MB) APK indir

Fortnite Mobile Android Hayatta Kalma Oyunu

Fortnite Battle Royale Mobile Apk indir, Epic Games tarafından geliştirilen 100 oyuncunun savaştığı online Android Fortnite royale hayatta kalma oyunudur.

Fornite Mobile Apk oyununu indirip online oyunculardan oluşan 100 kişiyle birlikte hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz Android için hayatta kalma oyunudur. Fortnite Battle Royale Mobile Apk oyununu ücretsiz Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Fortnite Android (Apk) sürümünü hemen ücretsiz indirip online oyuncular arasında hayatta kalma oyununa sizlerde Android cihazlarınızda dahil olabilirsiniz. PUBG kadar popüler olan oyunda PC sürümü ve Android platformlar dışından diğer mobil cihazlar için indirilmektedir.

Savaş alanında Fortnite Battle Royale Mobile Apk oyununda tam 100 oyuncuya karşı savaşıyorsunuz. Fortnite Battle Royale Mobile Android Apk oyununda savaş alanında herkes açık şekilde birbirini etkisiz hale getirmek için savaşlara katılmıyor. Fornite Android oyununda tüm oyuncular kendi siperlerini inşa ederek duvarların arkasına saklanarak savaşıyor.

Online hayatta kalma oyunu olan Fortnite Battle Royale Mobil Android (Apk) sürümünü ücretsiz indirip duvarların arkasına saklanan online oyuncuları vurmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca Fornite Mobile Android oyununda silah bulmak için bir araca binip bölgeyi keşfetmeye çıkıyorsunuz. Kaynak ve silah bulmak için bölgeyi düşmanlarınızdan önce taramanız gerekiyor.

Fortnite Battle Royale oyun Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş ve her hafta yapılan güncellemeler ile oyuna yenilikler kazandırılmaktadır. Fornite oyununa yeni oyun modları, karakter görünümleri, silah ve eşyalar eklenmektedir. Son olarak oynamak için Fornite bağlantısının şart olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

    Benzer Programlar

  • Power Painter Apk
    ingilizceÜcretsiz67.9 MB
  • Supreme Duelist Stickman Supreme Duelist Stickman
    İngilizceÜcretsiz26 MB