Fortnite

Fortnite

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu90.1 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Fortnite Mobile Android Apk Hayatta Kalma Oyunu

Fortnite Battle Royale Mobile Apk indir, Fortnite Apk Epic Games tarafından geliştirilen 100 oyuncunun savaştığı online Android Fortnite royale hayatta kalma oyunudur.

Fornite Mobile Apk oyununu indirip online oyunculardan oluşan 100 kişiyle birlikte hayatta kalma mücadelesi verdiğiniz Android için hayatta kalma oyunudur. Fortnite Battle Royale Mobile Apk oyununu ücretsiz Android cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Fortnite Android (Apk) sürümünü hemen ücretsiz indirip online oyuncular arasında hayatta kalma oyununa sizlerde Android cihazlarınızda dahil olabilirsiniz. PUBG kadar popüler olan oyunda PC sürümü ve Android platformlar dışından diğer mobil cihazlar için indirilmektedir.

Savaş alanında Fortnite Battle Royale Mobile Apk oyununda tam 100 oyuncuya karşı savaşıyorsunuz. Fortnite Battle Royale Mobile Android Apk oyununda savaş alanında herkes açık şekilde birbirini etkisiz hale getirmek için savaşlara katılmıyor. Fornite Android oyununda tüm oyuncular kendi siperlerini inşa ederek duvarların arkasına saklanarak savaşıyor.

Online hayatta kalma oyunu olan Fortnite Battle Royale Mobil Android (Apk) sürümünü ücretsiz indirip duvarların arkasına saklanan online oyuncuları vurmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca Fornite Mobile Android oyununda silah bulmak için bir araca binip bölgeyi keşfetmeye çıkıyorsunuz. Kaynak ve silah bulmak için bölgeyi düşmanlarınızdan önce taramanız gerekiyor.

Fortnite Battle Royale oyun Unreal Engine 4 ile geliştirilmiş ve her hafta yapılan güncellemeler ile oyuna yenilikler kazandırılmaktadır. Fornite oyununa yeni oyun modları, karakter görünümleri, silah ve eşyalar eklenmektedir. Son olarak oynamak için Fornite windows bağlantısının şart olduğunu unutmamanız gerekmektedir.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB