For Honor Savaş Oyunu

For Honor Savaş Oyunu

Versiyon/Sürüm2.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu357 MB
ÜreticiUbisoft
İşletim SistemiAndroid/Windows/iOS
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (357 MB) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Orta Çağ Temalı Savaş Oyunu

Tarihi oyunları seviyorsanız tarihin en iyi savaşçılarının bulunduğu ortağ çağ temalı aksiyon dolu bilgisayar oyununu oynayın. Ubisoft tarafından geliştirilen tarihin savaşlarla dolu tarihin en hareketli olduğu dönemi yansıtan oyunu android ve iOS cihazlar içinde ücretsiz indirin.

For Honor Oyunu Nasıl Oynanır?

Oyunun hikaye modunda oyunda bize karşı mücadele eden savaşçıların kale kuşatmalarına karşı koymaya ve kalabalık savaş ortamlarına katılmaya imkan veriyor. Bu tür savaşlar top, kılıç, kalkan, gürz ve balta gibi etkili savaş araçlarını düşmanlara karşı kullanarak geçmektedir. Oyun içerisinde 3 farklı savaş seçeneği yer almaktadır. Viking, Samuray ve Şovalye taraflarından birini seçerek oyuna başlıyoruz. Her takımın ve oyuncuların farklı savaş teknikleri olduğunu unutmamalıyız. For Honor Orta Çağ Savaş Oyunu bizlere android, iOS ve Windows desteğinin yanı sıra İskandinav, Japonya ve Avrupa’da ortağ çağda yaşamış olan savaşçıların savaş tekniklerini ve kültünü kullanmamıza imkan tanıyor.

For Honor Oyunun Amacı Nedir?

Tek kişilik oynanan orta çağ aksiyon oyunu modlarında bulunan senaryoya bağlı bulunarak diğer imparatorlukların kalesini fethetmeye çalışıyoruz. Çevirimiçi oyun modunda diğer savaşçılara karşı savaşarak aksiyon sahnelerinin zirveye çıktığını görebiliriz. Her bölümünün sonunda For Honor android ve iOS oyununda bulunan canavarları yenmeden bölüm geçemediğimizi bilmenizde fayda var. Tek yapılması gereken savaşlarda en iyi savunma ve saldırı tekniklerini kullanarak kalemizi korumak ve diğer kalaleri ele geçirmek oluyor.

Çevirimiçi oyun modlarına gelmek için belli klavye kısayol tuşlarına basarak geçebilirsiniz. Yeteneklerinizi konuşturmak ve rakip hamlelerini kırmak için For Honor Orta Çağ oyununda bulunan savaş sistemini deneyiminize kazandırın. Oyunun yüksek grafik çözünürlüğüne bağlı olarak PC sistem gereksinimlerinin yüksek olduğu bir oyun.

 

214 kez indirildi

Benzer Programlar

 • LEGO Marvel Super Heroes LEGO Marvel Super Heroes
  İngilizceÜcretsiz659 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Zone4 Dövüş Oyunu Zone4 Dövüş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz3.57 MB
 • Syberia 3 Oyunu indir Syberia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • For Honor Savaş Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN