Fenerbahçe Duvar Kağıtları

Fenerbahçe Duvar Kağıtları

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (10.5 MB) Android indir

Fenerbahçe Duvar Kağıtları 2019

Fenerbahçe Duvar Kağıtları indir, Fenerbahçe taraftarlarının android mobil cihaz ekranlarını Fenerbahçe temalı görsellerle duvar hd fotoğraf süslemesi için geliştirilen Fenerbahçe Duvar Kağıtları uygulaması, hem İOS işletim sistemi için hem Android işletim sistemi için kullanılmaktadır. Klasik duvar kağıdı uygulaması olan Fenerbahçe Duvar Kağıtları, ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Uygulama içi satın almalarla zenginleştirilen uygulamada reklamlar da yer almaktadır. Fenerbahçe Duvar Kağıtları uygulamasını indirdikten sonra internet bağlantısı olmadan kullanabilirsiniz.

Fenerbahçe Duvar Kağıtları Uygulaması Nasıl İndirilir?

Duvar kağıdı uygulaması dosya boyutu küçük uygulamalardan olduğundan hızlıca indirilebilmektedir. Cihazınızın işletim sistemine göre Play Store ya da App Store uygulamalarına girip arama bölümüne Fenerbahçe Duvar Kağıtları yazmanız yeterlidir. Arama sonucunda karşınıza çıkacak uygulama sayfasında indir butonuna basarak uygulamayı indirmeye başlayabilirsiniz. Uygulama cihazınıza birkaç saniye içinde inecektir.

Fenerbahçe Duvar Kağıtları Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Uygulamayı kullanabilmek için indirme işlemi bitince, internet bağlantısına gereksinim olmadan, uygulama sembolüne dokunarak açmanız yeterli olacaktır. Uygulama açıldığında karşınıza çıkan onlarca görselden birini seçebilirsiniz. Uygulamanın duvar kağıdı için sunduğu görseller, yüksek kalitede tasarlanmıştır. Fenerbahçe Duvar kağıdı android görsellerini cihazlarınızda duvar kağıdına, kilit ekranına ya da her ikisine birden kullanabilirsiniz. İlk olarak görseli seçtikten sonra görseli nerede kullanmak istediğinizi de belirtin. İkinci seçimi de yaptıktan sonra saniyeler içinde seçtiğiniz görsel seçtiğiniz ekranlara atanmış olacaktır. Uygulamayı tekrar kullanarak istediğiniz zaman farklı görselleri de seçerek ekranınızı değiştirebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Canlı Maç İzle – Canlı Maç Sonuçları Canlı Maç İzle – Canlı Maç Sonuçları
    TürkçeÜcretsiz15.4 MB
  • Passo Passo
    TürkçeÜcretsiz39.4 MB
  • Fenerbahçe Duvar Kağıtları HAKKINDA YORUM YAZIN