Facebook Symbian

Facebook Symbian

Versiyon/SürümSymbian Java Sürümü
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiNokia Symbian
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

Facebook Mobil Nokia için Facebook Symbian ve Java Sürümü

Facebook Mobil Symbian indir, Dünyanın en popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook’un Nokia mobil Symbian cihazları için ücretsiz uygulamasıdır. Facebook hesabınızdan Nokia’nın Java ve Windows işletim sistemli çalışan cihazları için geliştirilen sürümünü indirip sevdikleriniz ve arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde olabilirsiniz.

Symbian Nokia Facebook Ne İşe Yarar

Facebook hesabınıza Nokia telefondan giriş yaparak arkadaşlarınızın paylaşımlarını takip et, Facebook ücretsiz mesaj gönder, resim ve videolarınız paylaşabileceğiniz uygulamadır. Facebook Mobil Symbian ile durum güncellemeleri,  profil fotoğrafı, yer bildirimleri, haber kaynakları (durum akışı) ve gurupları takip edebilirsiniz. Ayrıca paylaşımlarınız için gelen yorumlar, mesajlar ve yorumları bildirim bölümünden takip edebilirsiniz. Nokia Facebook Uygulaması arkadaşlık isteği gönderebilir ve gelen arkadaşlık isteklerini kabul edebiliriz.

500 milyonu aşmış üye sayısına sahip olan ve Dünyanın en çok kullanılan sosyal medya sitesinin Microsoft’un akıllı telefonu nokia için geliştirilen Facebook Java sürümüdür. Ayrıca 200 milyonun üzerinde bulunan kullanıcı sayısı ile Facebook indir mobil android ve iOS cihazları üzerinden giriş yapılmaktadır.

Önemli Not: Facebook Mobil Symbian uygulaması Nokia cihazları için geliştirilen sürümdür. Android ve iOS cihazlarınıza Facebook mobil uygulamasını indirmek için yazı içerisindeki bağlantıya tıklayarak ücretsiz indirebilirsiniz. Ayrıca sevdikleriniz ile mesajlaşabilmek için messenger uygulamasını ayrıca indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulama üzerinden mesajlaşma gerçekleşmemektedir.

    Benzer Programlar

  • Square Bird Square Bird
    TürkçeÜcretsiz27.2 MB
  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB