Evliyalar Ansiklopedisi

Evliyalar Ansiklopedisi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm21.10
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.9 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows ve Android
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (19.9 MB) Android indir

Evliyalar Ansiklopedisi ALLAH Dostlarının Hayatları bu Eserde

Evliyalar Ansiklopedisi indir, yüce dinimiz İslam’ın gönül, takva ve tasavvuf sahibi insanların hayatlarını anlatan ücretsiz programdır. Ansiklopedi Windows ve Android uyumlu programa dönüştürülmüş içerisinde 1.500’den fazla Allah dostunun hayatını anlatmaktadır.

İslam’ı gönülden gönüle yayan Allah’ın sadık dostlarını anlatan eseri ücretsiz indirebilirsiniz. Geçmişte yaşamız olan evliya, şeyh ve alimlerin hangi topraklarda doğup, büyüyüdüğü ve yaşamından ölümüne kadar geçen süreyi anlatmaktadır. Evliyalar Ansiklopedisi detaylı ve gerçekci bilgiler sunar ve içerisinde kaynağı gösterilmektedir. Sizlerde eğer tarihde İslam’ı dilden dile yayan gönüllerde taht kuran ve Allah’ın onlara verdiği mucizelerle dolu hayatlar hakkında ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz.

Evliyalar Ansiklopedisi ücretsiz indirip bilgisayarınızda .CHM uzantısı ile açacaksınız. Bu format sizlere bir web sitesine girmiş hissiyatı veriyor. Böylelikle yazıları daha net okuyabilir özgürce gezebilirsiniz. Evliyalar Ansiklopedisi’ni Türkiye gazetesi pdf bürolarında yada Hakikat Kitabevi’nin sitesinden satın alabilirsiniz.

Mobil Android cihazlarımızda bir birinden güze kaynaklar ile geliştirilen dini uygulamar içerisinden en çok sevilen ve tercih edilen dini uygulamaları sitemizde sizler ile paylaşmaya çalışıyoruz. Android mobil cihazlar için dini uygulamalar indir kategorimizden istediğiniz uygulamayı seçip ce telefonlarınıza yükleyebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Namaz Vaktim Namaz Vaktim
    TürkçeÜcretsiz74M
  • Risale-i Nur indir Risale-i Nur indir
    TürkçeÜcretsiz6.60