Euro Truck Driver

Euro Truck Driver

Versiyon/Sürüm3.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu246.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Euro Truck Driver Android Apk Gerçekci Tır Simülatörü ile Yük Taşıyın

Euro Truck Driver apk indir, Euro Truck Driver tır simülatörü android mobil oyun severlere Avrupa’nın şehirlerine yük taşıma ve gerçekci kamyon sürme simülasyon oyunudur. Mobil üzerinde ücretsiz tır simülatörü ile gerçekci tır sürme deneyimini oyuncularına sunuyor. Euro Truck Driver apk oyunun amacı size özgü olan tır ile yük taşıyarak para kazanmaya çalışıyoruz.

Euro Truck Driver Nasıl Oynanır?

Tır simülatörü Oyuna başlamadan önce kariyer moduna girip tırımızı seçerek Avrupa’ya yük taşımak için yola çıkıyoruz. Euro Truck Driver oyun boyunca farklı Avrupa ülkelerine farklı yükleri taşımamız isteniyor. Tır yük taşıma oyununda kimi zaman tırımızla araba taşırken kimi zamanda petrol yakıtı taşıyoruz. Eğer yük taşırken kaza yaparsanız taşıdığınız yüke ve tırınıza zarar verir ve daha az para kazanırsınız. Euro Truck Driver Android ve iOS Tır Yük Taşıma Oyunu 20’den fazla Avrupa Şehrine 7 Avrupa kökenli lüks tır yük taşıma oyununu oynayabiliriz.

Euro Truck Driver Tır Simülatör oyunu içerisindeki grafikler kaliteli olması nedeniyle oyun boyunca gerçekci yol, hava şartları, tır sesi, gece ve gündüz döngüsü ve hasar modellemesi yer almaktadır. Tır oyunu sürme simülasyon oyunları arasında en çok oynanan android ve iOS işletim sistemli tır sürme oyunudur.

    Benzer Programlar

  • WildCraft WildCraft
    TürkçeÜcretsiz243.00 MB
  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB