Euro Truck Driver

Euro Truck Driver

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.5.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu279 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve iOS 7.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (279 MB) iOS indir Android indir

Euro Truck Driver indir Gerçekci Tır Simülatörü ile Yük Taşıyın

Euro Truck Driver indir, android ve iOS cihazlarında oyun severlere Avrupa’nın şehirlerine yük taşıma ve gerçekci kamyon sürme simülasyon oyunudur. Mobil üzerinde ücretsiz tır simülatörü ile gerçekci tır sürme deneyimini oyuncularına sunuyor. Oyunun amacı size özgü olan tır ile yük taşıyarak para kazanmaya çalışıyoruz.

Euro Truck Driver Nasıl Oynanır?

Oyuna başlamadan önce kariyer moduna girip tırımızı seçerek Avrupa’ya yük taşımak için yola çıkıyoruz. Oyun boyunca farklı Avrupa ülkelerine farklı yükleri taşımamız isteniyor. Tır yük taşıma oyununda kimi zaman tırımızla araba taşırken kimi zamanda petrol yakıtı taşıyoruz. Eğer yük taşırken kaza yaparsanız taşıdığınız yüke ve tırınıza zarar verir ve daha az para kazanırsınız. Euro Truck Driver Android ve iOS Tır Yük Taşıma Oyunu 20’den fazla Avrupa Şehrine 7 Avrupa kökenli lüks tır yük taşıma oyununu oynayabiliriz.

Euro Truck Driver Tır Simülatör oyunu içerisindeki grafikler kaliteli olması nedeniyle oyun boyunca gerçekci yol, hava şartları, tır sesi, gece ve gündüz döngüsü ve hasar modellemesi yer almaktadır. Tır oyunu sürme simülasyon oyunları arasında en çok oynanan android ve iOS işletim sistemli tır sürme oyunudur.

    Benzer Programlar

  • Coco Town Coco Town
    İngilizceÜcretsiz53 MB
  • Golden Frontier Golden Frontier
    İngilizceÜcretsiz47 MB