Euro Truck Simulator

Euro Truck Simulator

Versiyon/Sürüm1.3
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu111 MB
ÜreticiScsSoft
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (111 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 Puan 3,75 .5)
Loading...

Tır Yük Taşıma Simülasyon Oyunu

Euro Truck Simulator indir, Hepimizin bildiği Euro Truck Simulator tır oyunu yeni versiyonu ile sizlerlere farklı yollarda tır kamyon sürme keyfini gelişmiş görsel özellikleri ile gerçekmiş gibi yaşatacak bir kamyon sürme oyunudur. Avrupa yollarında tır sürmenin keyfini yaşayacaksınız.

Euro Truck Simulator2 logo

Euro Truck Simulator

Scania, Renault ve MAN gibi kamyonlar ile lisanslı şekilde oyun içiersinde bulunduran yun şirketi  piyasadaki tır oyunlarından farklı olarak kendisini sürekli geliştirmektedir. Rakiplerine büyük fark atmış olan oyun ile Euro Truck deneyimlerini farklı şekilde kaliteli  eğlenceli ve en kaliteli şekilde  sürüş keyfini yaşayacaksınız.

Oyun içerisinde bulunan tırların bütün özelliklerini  ve modifiyesini değiştirip geliştirebiliyorsunuz. Sürmek istediğniiz tırı tam istediğiniz şekilde şekillendirerek  oyunu daha çok benimsemizi sağlamaktadır.

Euro Truck Simulator Tır oyununda 60 adettten fazla ülkenin yolları buunmaktadır. Sizin tır şöförlüğü yaparak  kıtalar arasına yük sevkiyatı yapmış oluyorsunuz.

Euro Truck Simulator 2 tır yük taşıma oyununda grafik görüntüleri oldukça güzel ayarlanmış oyun oynayan kişilerin gerçekçi olarak hissetmeleri sağlanmıştır.

Oyunun içeriğinde diğer oyunlara nazaran çok gerçekci olup hava, trafik ışıkları, trafik kuralları ve tırların özellikleri tamamen gerçeği ile birebir özelliklere sahiptir. Gündüzleri bazen havanın açık ve bulutlu olması ve zaman diliminin durmadan ilerleyerek havanın görüntüsünün değiştiğini görebilirsiniz.

Euro Truck Simulator oyununun grafik görüntüsünün nasıl olduğu hakkında bilgi edinip hoşunuza gittiği zaman indirmek için aşağıdaki fotoğraflara bakarak ön bilgi edinebilmeniz sağlanmıştır. Tüm tır severler ve oyun severler oyunu indirip hemen bilgisayarlarında gerçek tır simislasyonunu oynayabilirler.

Euro Truck Simulator 2 oyununu indirme için bağlantıyı ziyaret edin.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 Oyunu Ekran Görüntüsü

13752 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama Euro Truck Simulator 2 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz41.24 KB
 • German Truck Simulator German Truck Simulator
  İngilizceÜcretsiz304 MB
 • Trucks And Trailers Trucks And Trailers
  İngilizceÜcretsiz291 MB
 • Tricky Truck Tricky Truck
  İngilizceÜcretsiz9.1 MB
 • Euro Truck Simulator HAKKINDA YORUM YAZIN