Dropbox Paper Android Türkçe

Dropbox Paper Android Türkçe

Versiyon/Sürüm1.18.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu67 MB
ÜreticiDropbox
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet 4.4 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi30 Ağustos 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (67 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

İş arkadaşlarınız ile dosya, döküman, düzenleme ve dosya paylaşım uygulamasının Türkçe son sürümünü android (mobil) ve tabletlerinizde ücretsiz kullanabilirsiniz. Çoğunlukla iş sektöründe dosya alış verişi için kullanılan uygulama oldukça güvenli veri paylaşımına izin vermektedir. Android uygulama şu anda beta aşamasında olup iş ortaklarınız arasında kullanabileceğiniz ideal bir yazılımdır.

Dosya, Döküman Gönderin ve Düzenleyin

Dropbox Paper gerçek zamanlı olarak tamamen ücretsiz dosya düzenleme, yorum yazma, dosya ve klasör paylaşma, dosyalar üzerinden düzenlemeler yapmanıza ve dilediğiniz kişiye çalıştığınız dökümanları gönderme seçenekleri sunuyor. Çok yüksek boyutlara kadar dosya transferinde yardımcı android mobil ve tabletler üzerinde internet bağlantınız sayesinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.Dropbox Paper Türkçe dil desteği ve sade kullanım ara yüz ekranı ile kullanıcılarına daha kolay kullanım seçeneği sunuyor.

Tek dokunuşla tüm dosya ve dökümanlarınızı göndermek istediğiniz dropbox kullanıcısına iletin. Dosyalar üzerinde değişiklik yapılmış dökümanlarınızı görebilir, favori döküman listesi oluşturabilir ve en önemli dosyalarınızı görüntülme şansına sahipsiniz.

YouTube ve Google ile Uyumlu Çalışıyor

Tek bir kişiye, iş ekibinize veya şirketin tüm dosyalarını Dropbox Paper üzerinden aynı anda görüntüleme fırsatı sunmanın yanı sıra Google Dünya devi ve YouTube video sitesi ile uyum içerisinde çalışır. Tüm klasörler içerisinde yer alan metin belgesi ve excel dosyalarını hızlıca düzenleyerek paylaşabilirsiniz. Eğer dökümanlarınız üzerinden alternatif bir uygulama arıyorsanız mutlaka Dropbox Paper indir yaparak android cihazınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

115 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Adobe Scan Adobe Scan
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz95.3 MB
 • Expense IQ Bütçe Planlayıcı Expense IQ Bütçe Planlayıcı
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz17 MB
 • AppsGeyser AppsGeyser
  ingilizceÜcretsizMB
 • QR Kod Okuyucu QR Kod Okuyucu
  Türkçe-ingilizceÜcretsiz2.2 MB
 • Dropbox Paper Android Türkçe HAKKINDA YORUM YAZIN