Doviz.com

Doviz.com

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.90 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Ekim 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.90 MB) iOS indir Android indir

Güncel Döviz Kurları Altın Borsa Piyasası

Doviz.com uygulaması, döviz kurlarını anlık olarak kullanmak isteyen kişilere uygundur. Bu kişiler, cep telefonlarından yalnızca birkaç dakikalarını ayırarak aradıkları bilgileri elde edebilirler.

Döviz uygulamasını cihazında bulundurmayan kişiler, dakikalarca internetten bilgi aramak zorunda kalırlar. Edinilen bilginin doğru olup olmadığından emin olamazlar. Böyle bir durum söz konusu olduğunda Doviz.com uygulamasını indirmek en sağlıklı karar olacaktır. Birkaç dakika içinde aradığınız tüm bilgileri kolayca öğrenebilmeniz mümkündür.

Doviz.com Özellikleri

Döviz uygulaması olarak içinde altından tüm döviz kurlarına kadar birçok alternatifi bulunduran Doviz.com aynı zamanda bütün bir gün, finansal değişimleri de haber vermektedir. Uygulamayı kullanmaya başladığınızda tüm dövizlerin güncel bilgilerini edinmeniz mümkündür.

İos işletim sistemine sahip olan ıphone veyahut ıpad cihazlar, Doviz.com uygulamasını kullanabilmektedir. Cihazla uyumlu olduğu için uygulamayı indirirken ya da kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız mümkün değildir.

Günlük yaşamı büyük oranda kolaylaştıran döviz uygulaması sayesinde finansal düzenlemelerinizi çok daha kolay yapabilirsiniz. Birkaç dakika içinde yatırımlarınıza karar verebilir, altın çeşitlerine bağlı olarak nasıl hareket edeceğinizi gözden geçirirsiniz.

    Benzer Programlar

  • OlympTrade OlympTrade
    TürkçeÜcretsiz20M
  • Mobile Print Samsung Mobile Print Samsung
    İngilizceÜcretsiz7M