DNSet

DNSet

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu0.13 MB
ÜreticiGambero & Di Florio
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (0.13 MB)

Android Mobil Rootsuz Dns Değiştirme

DNSet indir, android işletim sistemine sahip olan cihazlar için tasarlanmış root atmadan mobil dns değiştirme mobil uygulamasıdır. Temel olarak root atma gereği duymadan DNS ayarlarını kontrol altına almayı amaç edinmektedir. DNS ayarlarının düzenlenmesini sağlayan DNSet, kullanıcılara bu konuda yardım edebilen donanımlı uygulamalardan biridir.

Oldukça ufak boyutlu, etkili ve ücretsiz olarak kullanılabilen DNS değiştirme android uygulaması, kullanıcıların işini birkaç dakikada görebilecektir. Birçok kullanıcının DNS ayarı düzenlemek için root atmak istememesi bu uygulamanın tercih edilirliğini arttırmaktadır.

DNSet Nedir?

Android mobil cihazınızın otomatik olarak kullandığı DNS ayarının yerine Google’ın DNS adreslerini kullanan DNSet, ayar değiştirme konusunda oldukça başarılı. Hem WİFİ hem de 4.5G internet bağlantıları için DNS ayar düzenleyiciyi rahatlıkla kullanabilmek mümkün.

Android 4.4 ve yan sürümlerinde çalışmama gibi bir sorunu bulunan uygulamanın, 4.4 üzeri formasyonlarda çalıştığı görülmektedir. İndirip birkaç dakika içerisinde kurduğunuzda otomatik olarak kendini açabilen bir uygulamadır. Dolayısıyla kurulum sonrasında kullanıcısını yormamaktadır.

DNSet Özellikleri

DNSet, mobil cihazınızı açtığınızda otomatik olarak açılacak ve hemen Google DNS adreslerine bağlantı sağlayacaktır. Her seferinde tıklayıp yeniden ayar düzeni getirmenize gerek kalmayacaktır.

Cihazınızı açtığınızda uygulamanın çalışmasını istemiyorsanız auto start kısmının anında yer alan kısmı devre dışı bırakmalısınız. Bu şekilde siz istediğinizde çalışacak, istemediğinizde devre dışı kalacaktır. Dilediğiniz zaman kapatıp açmanız yalnızca birkaç saniyenizi alacaktır.

DNS android uygulamasına ihtiyacı olanlar için DNSet ayar düzenleme uygulaması oldukça kapsamlı ve basit bir kullanışa sahiptir.

394 kez indirildi

Benzer Programlar

 • WPSApp WPSApp
  İngilizceÜcretsiz4,2M
 • VeePN indir VeePN indir
  TürkçeÜcretsiz46.10 MB
 • Intra Intra
  İngilizceÜcretsiz6,3M
 • Depremci Depremci
  TürkçeÜcretsiz2,9M
 • DNSet HAKKINDA YORUM YAZIN