DLL Finder

DLL Finder

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm 1.5
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu176.32 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (176.32 MB)

DLL Dosyalarını Bulma Programı

Windows işletim sistemleri için geliştirilen programlarda DLL dosyalarında çalışıp çalışmadığın tespit etmeyi kolaylaştıran yazılım tamamen ücretsizdir. Kullandığınız programların DLL dosylarını bilmenizi ve windows işletim sisteminde herhangi bir sorunu kolay bir şekilde tespit ediyor.

Artık programların hangi DLL dosya bulma arama programı ile işlem yaptığını sizlere kolay bir şekilde gösteriyor. Bilgisayar sisteminde çalışan tüm programların DLL bağlantılarını buluyor, base adresi,load count, PID ve DLL adı yazılımların DLL yolu özelliklerini sizlere sunuyor. DLL Finder yazılımını kullanırken bilgisayar sisteminiz kaç bite uygunsa onu kullanmanızı tavsiye ediyoruz yani 32 bit veya 64 bit sürümleri bulunmaktadır.

DLL Finder

Bilgisayar sistemine uygun olan sürümü yüklediğinizde daha iyi çalışma verimi alabilirsiniz. Artık sisteminizde ki programların hangi DLL dosyalarını kullandığını basit bir şekilde bu uygulama sayesinde başarcaksınız. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler. DLL Finder yazılımı ile ilgili yaşayacağınız sorunları ve kullanma esnasında bulamadığınız merak ettiğiniz zamanlarda  editörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Programın Kurulum Videosu

DLL Finder Programı Ekran Görüntüsü

 

    Benzer Programlar

  • Msvcp100.dll 32 Bit Msvcp100.dll 32 Bit
    TürkçeÜcretsiz130 KB
  • Msvcp100.dll 64 Bit Msvcp100.dll 64 Bit
    TürkçeÜcretsiz171 Kb