DLL Finder

DLL Finder

Versiyon/Sürüm 1.5
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu176.32 MB
ÜreticiDLL Finder
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi12 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (176.32 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

DLL Dosyalarını Bulma Programı

Windows işletim sistemleri için geliştirilen programlarda DLL dosyalarında çalışıp çalışmadığın tespit etmeyi kolaylaştıran yazılım tamamen ücretsizdir. Kullandığınız programların DLL dosylarını bilmenizi ve windows işletim sisteminde herhangi bir sorunu kolay bir şekilde tespit ediyor.

Artık programların hangi DLL dosya bulma arama programı ile işlem yaptığını sizlere kolay bir şekilde gösteriyor. Bilgisayar sisteminde çalışan tüm programların DLL bağlantılarını buluyor, base adresi,load count, PID ve DLL adı yazılımların DLL yolu özelliklerini sizlere sunuyor. DLL Finder yazılımını kullanırken bilgisayar sisteminiz kaç bite uygunsa onu kullanmanızı tavsiye ediyoruz yani 32 bit veya 64 bit sürümleri bulunmaktadır.

DLL Finder

Bilgisayar sistemine uygun olan sürümü yüklediğinizde daha iyi çalışma verimi alabilirsiniz. Artık sisteminizde ki programların hangi DLL dosyalarını kullandığını basit bir şekilde bu uygulama sayesinde başarcaksınız. www.indirson.com ekibi sizlere değerli zamanlar diler. DLL Finder yazılımı ile ilgili yaşayacağınız sorunları ve kullanma esnasında bulamadığınız merak ettiğiniz zamanlarda  editörlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Programın Kurulum Videosu

DLL Finder Programı Ekran Görüntüsü

 

464 kez indirildi

Benzer Programlar

 • devil.dll Dosyası devil.dll Dosyası
  İngilizceÜcretsiz53.77 KB
 • x3daudio1_7.dll x3daudio1_7.dll
  TürkçeÜcretsiz15 KB
 • xinput1_3.dll Hatası xinput1_3.dll Hatası
  TürkçeÜcretsiz43 KB
 • D3dx9_30.dll D3dx9_30.dll
  TürkçeÜcretsiz1.07 MB
 • DLL Finder HAKKINDA YORUM YAZIN