Discord

Discord

Versiyon/Sürüm88.13 - Stable
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu99M
ÜreticiDiscord Inc.
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi3 yıl önce
Güncelleme Tarihi20 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir APK indir

Discord Oyun içinde Konuş, Görüntülü Sohbet Et ve Takıl

Discord APK indir, oyuncular için Discord sohbet uygulaması sayesinde oyun içinde arkadaşlarınla konuş, görüntülü sohbet et ve takıl. Yazılı, sesli ve görüntülü sohbet et.

Oyuncuların sohbet ve iletişimde sıkça kullandığı Discord chat (sohbet) uygulaması ile arkadaşlarınızla anlık ve sorunsuz bir şekilde iletişimde kalabilirsiniz. İster mobil cihazlarınızdan isterseniz de bilgisayar ortamından kullanıcı hesabı açarak giriş yapabilirsiniz.

 

Discord

Discord özellikleri

Sesli ve görüntülü sohbet uygulamasında arkadaşlarınızı Discord Chat for Gamers uygulamasından ekleyerek chat grubu oluşturabilirsiniz. İsterseniz sesli, isterseniz de yazışmalı olarak iletişim kurabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsizdir. Özellikle PUBG gibi oyunlarda arkadaşlarınızla sorunsuz iletişimde kalmak ve telsiz ile görüşmek için Discord Chat for Gamers uygulamasını kullanabilirsiniz.

Discord android apk indir

Discord Chat for Gamers apk uygulamasında 100 milyondan fazla kullanıcı indirirken boyutu 56 MB ve Discord APK dosyası Android sürümü 5 üzeri cihazlarda kullanabilirsiniz. IOS platformunda ise 102 MB olmak üzere IOS 10 ve üzeri cihazlarda kullanıma müsaade edilmektedir.

    Benzer Programlar

  • MatchPub Apk indir MatchPub Apk indir
    TürkçeÜcretsiz87 MB
  • Reddit Apk indir Reddit Apk indir
    TürkçeÜcretsiz81,17 MB
  • Discord HAKKINDA YORUM YAZIN