Diriliş Ertuğrul Müziği

Diriliş Ertuğrul Müziği

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.39 MB
ÜreticiDiriliş
İşletim SistemiWindows/Android/iOS
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.39 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Diriliş Ertuğrul Fon Müziği Diriliş Ertuğrul Film Müziği

Diriliş Ertuğrul Fon müziği zil sesi mobil indir, TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul filmi jenerik fon müziği zil sesi melodi dosyasıdır. Diriliş Ertuğrul çarşamba günleri izleyicileriyle buluşan ve Kayı Boyu’nun Osmanlı Devletini kurmadan önce vermiş olduğu mücadeleleri konu alan tarihi dizidir.

Diriliş Ertuğrul dizisi kısa süre içerisinde milyonlara hitap eden Diriliş Ertuğrul filmi Türkiye dışında birçok ülkede de yayın hayatına başlamıştır. Yeni bölümleriyle 4.sezona bomba gibi girmeye hazırlanan film 25 Ekim’de TRT 1 ekranlarında yine Çarşamba günleri yayınlanması beklenmektedir. Dizinin başlangıcında çalınan Diriliş Ertuğrul Fon Müziğini ücretsiz indirebilirsiniz.

Dizinin izleyici kitlesi günden güne artmakta olup diziyi sevenlerin mutlaka diriliş fon müziği MP3 dosyasını indirmektedirler. Diriliş jenerik müziğini telefon zil sesi, bildirim sesi ve alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni fon müzikleriyle 4.sezonda izleyicisiyle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Not: Diriliş Ertuğrul müziği MP3 dosyasını indirmek için “Hemen indir” butonuna basın. Ekran gelen player üzerine mouse getirin ve “sağ tıklayın”. Gelen kaydet ekranından diriliş fon ve jenerik müziğini kaydetmek için “sesi farklı kaydet” seçeneğine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Online Diriliş Ertuğrul Dizi Fon Müziği Dinleyin

1776 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Gerçek Polis Sesi Gerçek Polis Sesi
  TürkçeÜcretsiz460 KB
 • 3D Polis Siren Sesi 3D Polis Siren Sesi
  TürkçeÜcretsiz431 KB
 • iPhone X Orijinal Zil Sesler iPhone X Orijinal Zil Sesler
 • Ringdroid Zil Sesi Ringdroid Zil Sesi
  İngilizceÜcretsiz3.00 MB
 • Diriliş Ertuğrul Müziği HAKKINDA YORUM YAZIN