Diriliş Ertuğrul Müziği

Diriliş Ertuğrul Müziği

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.39 MB
ÜreticiDiriliş
İşletim SistemiWindows/Android/iOS
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (1.39 MB) iOS indir Android indir APK indir

Diriliş Ertuğrul Fon Müziği Diriliş Ertuğrul Film Müziği

Diriliş Ertuğrul müziği zil sesi Android mobil indir, TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul filmi jenerik fon müziği zil sesi melodi dosyasıdır. Diriliş Ertuğrul çarşamba günleri izleyicileriyle buluşan ve Kayı Boyu’nun Osmanlı Devletini kurmadan önce vermiş olduğu mücadeleleri konu alan tarihi dizidir.

Diriliş Ertuğrul dizisi kısa süre içerisinde milyonlara hitap eden Diriliş Ertuğrul filmi Türkiye dışında birçok ülkede de yayın hayatına başlamıştır. Yeni bölümleriyle 4.sezona bomba gibi girmeye hazırlanan film 25 Ekim’de TRT 1 ekranlarında yine Çarşamba günleri yayınlanması beklenmektedir. Dizinin başlangıcında çalınan Diriliş Ertuğrul Fon Müziğini ücretsiz indirebilirsiniz.

Trt 1 dizinin izleyici kitlesi günden güne artmakta olup diziyi sevenlerin mutlaka diriliş fon müziği MP3 dosyasını indirmektedirler. Diriliş jenerik müziğini telefon zil sesi, bildirim sesi ve alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni fon müzikleriyle 4. sezonda izleyicisiyle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Ertuğrul Gazi tefonlar için en çok tercih edilen bir melodi olarak çevremizden duymaktayız. Yeni sezon 2019 yılında bizlere neler bekliyor hep birlikte heycan ile beklemekteyiz.

Not: Diriliş Ertuğrul müziği MP3 dosyasını indirmek için “Hemen indir” butonuna basın. Ekran gelen player üzerine mouse getirin ve “sağ tıklayın”. Gelen kaydet ekranından diriliş fon ve jenerik müziğini kaydetmek için “sesi farklı kaydet” seçeneğine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Müziği Özellikleri
Mobil uyumlu
Yüksek hd kalite
En çok tercih edilen melodi

Online Diriliş Ertuğrul Dizi Fon Müziği Dinleyin

    Benzer Programlar

  • 100 en iyi zil sesleri 2022 100 en iyi zil sesleri 2022
    TürkçeÜcretsiz36.4 MB
  • 100 en iyi zil sesleri indir 100 en iyi zil sesleri indir
    TürkçeÜcretsiz14.6 MB
  • Diriliş Ertuğrul Müziği HAKKINDA YORUM YAZIN