Diriliş Ertuğrul Müziği

Diriliş Ertuğrul Müziği

Versiyon/Sürüm
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.39 MB
ÜreticiDiriliş
İşletim SistemiWindows/Android/iOS
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.39 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Diriliş Ertuğrul Fon Müziği Diriliş Ertuğrul Film Müziği

Diriliş Ertuğrul Fon müziği mobil indir, TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi Diriliş Ertuğrul filmi jenerik fon müziği dosyasıdır. Diriliş Ertuğrul çarşamba günleri izleyicileriyle buluşan ve Kayı Boyu’nun Osmanlı Devletini kurmadan önce vermiş olduğu mücadeleleri konu alan tarihi dizidir.

Diriliş Ertuğrul dizisi kısa süre içerisinde milyonlara hitap eden Diriliş Ertuğrul filmi Türkiye dışında birçok ülkede de yayın hayatına başlamıştır. Yeni bölümleriyle 4.sezona bomba gibi girmeye hazırlanan film 25 Ekim’de TRT 1 ekranlarında yine Çarşamba günleri yayınlanması beklenmektedir. Dizinin başlangıcında çalınan Diriliş Ertuğrul Fon Müziğini ücretsiz indirebilirsiniz.

Dizinin izleyici kitlesi günden güne artmakta olup diziyi sevenlerin mutlaka diriliş fon müziği MP3 dosyasını indirmektedirler. Diriliş jenerik müziğini telefon zil sesi, bildirim sesi ve alarm sesi olarak ayarlayabilirsiniz. Diriliş Ertuğrul dizisi yeni fon müzikleriyle 4.sezonda izleyicisiyle buluşacağı günü sabırsızlıkla bekliyor.

Not: Diriliş Ertuğrul müziği MP3 dosyasını indirmek için “Hemen indir” butonuna basın. Ekran gelen player üzerine mouse getirin ve “sağ tıklayın”. Gelen kaydet ekranından diriliş fon ve jenerik müziğini kaydetmek için “sesi farklı kaydet” seçeneğine tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Online Diriliş Ertuğrul Dizi Fon Müziği Dinleyin

1147 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Mehmetçik Kut’ül Amare Müziği Mehmetçik Kut’ül Amare Müziği
    TürkçeÜcretsiz2.95 MB
  • Apple iPhone Zil Sesleri Apple iPhone Zil Sesleri
    İngilizceÜcretsiz3.6 MB
  • Diriliş Ertuğrul Müziği HAKKINDA YORUM YAZIN