Default Music Player

Default Music Player

Versiyon/Sürüm10.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2,4 MB
ÜreticiJAYAVELU V
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Default Music Player Android Müzik Çalar Uygulaması

Default Music Player apk indir, Android cihazlarda en çok tercih edilen müzik çalar uygulaması olarak karşımıza çıkan Default Music Player’i ücretsiz indirebilirsiniz.

Default Music Player, temel çalma prensiplerine bağlı klasik ancak bir o kadar da modern olan uygulamalardan bir tanesidir. Müzik çalar uygulaması olarak birçok kişinin tercihleri arasında yer alan Default Music Player, beğeni toplayan birçok kişinin memnun olduğu uygulamalardandır. Hızlı şekilde indirebileceğiniz ve kullanırken herhangi bir sorun yaşamayacağınız bu uygulama cihazda çok fazla yer kaplamamaktadır. Müzik listenizi çalarken diğer yandan albümlere, sanatçılara veyahut yıllara göre kategorize etmektedir. Bu sayede müzik dinleme keyfiniz çok daha düzenli şekilde ilerleyebilmektedir.

Default Music Player İndir

Default Music Player android işletim sistemine sahip cep telefonlara ve tabletlere uyumlu bir uygulamadır. Android işletimli cep telefonlarınızdan müzik dinleme keyfini seviyorsanız, cihazın kendi müzik çalarını beğenmiyorsanız Müsic Player  apk indirebilirsiniz. Default Music Player Android apk birkaç dakika içinde inmekte ve anında açılmaktadır.

Herhangi bir sıkıntıya neden olmadan çalışan uygulama aynı zamanda son derece basit bir arayüze sahiptir. Uygulamanın her yaştan kullanıcı tarafından tercih edilmesini sağlayan bu özelliğin yanında ücretsiz olması da ayrıca avantajdır. Bu açıdan iyi bir media player olduğunu söylemek mümkündür.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Musixmatch Music Lyrics Player Musixmatch Music Lyrics Player
    İngilizceÜcretsiz45 MB
  • SoundHound SoundHound
    İngilizceÜcretsiz23 MB
  • Default Music Player HAKKINDA YORUM YAZIN