Deep Unfreezer

Deep Unfreezer

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu99 KB
ÜreticiEmiliano Scavuzzo
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (99 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Deep Unfreezer Ücretsiz Deep Freeze Kaldırma Programı

Bilgisayarınızı artık sizde özgürce kullanmak istiyorsanız deep freeze engelleme programından faydalanın. Rahat bir nefes alıp bilgisayarda ki özgürlüğümüzü kısıtlayan yazılımlardan kurtulma zamanı.

Deep Unfreezer

Deep Unfreezer compramised

Nasıl Çalışıyor?

Sisteme herhangi bir oyun, film, resim, arka plan resmi ve yüklediğimiz programlar bilgisayarı kapatıp açtığımızda geri gidiyor. Buda kullanıcıların canını bir hayli sıkmaktadır. Kullanıcı bir çok çözüm yoluna gidecek lakin çözüme ulaşabilmek için çok fazla uğraşmadan Deep Unfreezer yazılımını bilgisayarınıza yükleyin. Bu sayede kurduğunuz yüklediğiniz her veri bilgisayarı kapatıp açtığınızda bile durduğunu göreceksiniz. Deep Freez kaldırma programı

Hangi bilgisayarda olursanız olun yazılım profesyonelce çalışıyor. Bilgisayarınız zararlı içeriklerden de koruyup güvenliğinizi sağlıyor. Bir diğer özelliği ise Deep Freze şifresini unutan veya şifreyi kırmak isteyen kullanıcılar için birebir bir yazılım. Sizlerde şifreyi kıramıyor veya unuttuysanız kolayca şifreyi kırıp sizlere sunuyor. Kullanıcının bu tip sorunlarını basitçe çözüp download linkini sizlerle www.indirson.com ekibi paylaşıyor.

Deep Unfreezer Programın Kullanım Videosu

Program genel olarak bilgisayarı çocuklarımıza emanet ettiğimizde çocukların bilgisayar düzenini bozmaları ve internetten indirdikleri virüs dosyaların sistemimize zarar vermesinden dolayı kullanılmaktadır. Bu zararı engelleyici özelliklere sahip yazılım sayesinde bilgisayarı açıp kapattığımızda tekrar açtığımız vakit kaydedilen dosyaları silip eski haliyle kullanabilmenizi sağlıcaktır. Deep Unfreezer Yazılımı nasıl kurmanı ve nasıl kullanmanız gerektiği hakkında aşağıdaki video çekimini izleyerek çabucak bilgi sahibi olabileceksiniz. Basit kullanımını daha iyi öğrenebilmeniz için video çekimini izleyin.

Deep Unfreezer Programı Ekran Görüntüsü

743 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Sisma (Şifreleyici) Sisma (Şifreleyici)
  İngilizceÜcretsiz2.07 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • Asterisk Key Asterisk Key
  İngilizceÜcretsiz452 KB
 • Folder Lock Folder Lock
  İngilizceÜcretsiz9.93 MB
 • Deep Unfreezer HAKKINDA YORUM YAZIN