Deep Freeze Standart

Deep Freeze Standart

Versiyon/Sürüm7.72.060.4535
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu687.83 MB
ÜreticiFaronics
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi21 Eylül 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (687.83 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Deep Freeze Standart Sistem Sıfırlama ve AntiVirüs Programı

Bilgisayarımızda bulunan verilerin hiç bir şekilde bozulmadan güvenli bir şekilde saklamanıza yardımcı olan Deep Freeze koruma programıdır. Ayrıca bilgisayarımıza giren virüsleri ve casus yazılımları da sistemi yeniden başlattıktan sonra otomatik siliyor. Bilgisayar Sistem Kilit Programı geliştirilen sürümünde windows 7 arayüzü eklenmiş windows işletim sistemleriyle uyumlu bir halde çalışması sağlanmıştır.

Deep Freeze Standart

Deep Freeze Workstation

Deep Freeze uygulaması sayesinde verileriniz hiç bir şekilde bozulmadan saklayabileceksiniz. Birisi verileriniz üzerinde değişiklik mi yaptı yada dosyalarınızı mı sildi bilgisayarı yeniden başlattığınızda tüm verileriniz eski halinde durduğunu görebilirsiniz.

Deep Freeze Özellikleri

*Sisteme girmek isteyen virüs,worm,truva atı,spyware ve casus yazılımları engeller.*Silenen herhangi bir resim,video,müzik ve her türlü dosyayı PC’nizi resetlediğinizde tekrar eski yerine getirir. Sisteme gelebilecek saldırılara ve her türlü tehtit oluşturabilecek yazılımlara karşı önlem alır.  Böylelikle sistemi her türlü zararlı ortamlardan alıkoyar. Sistem Kilit programı siz bilgisayarınızda ne iş yaparsanız yapın  kapatıp açtıktan sonra eski haline gelecektir.

*Şifreleme sayesinde hiç bir kullanıcı yazılımı etkisiz hale getirip dosyalarınızı silemez yada dosyalarınız üzerinde herhangi bir değişikli meydana getiremez. *Siz bile dosyalarınız üzerinde değişiklik yapmak isteseniz bile şifreyi açmadan herhangi bir değişiklik yapamaz veya dosya silemezsiniz. *Ağ ve paralel ağ yöneticilerinde masaüstü işleminde kolaylık sağlayıp teknik desteğini kullanıcıya sunar. Bilgisayarın kapanıp açıldığında değişikli gerçekleşmiş olsa bile aynı haliyle tekrar makinanızı açar. *Virüs korumasına karşı en iyi önlemlerden birisi olan Deep Freeze Standart programının son sürümünden ücretsiz faydalanıp windows işletim sistemine sahip pc’lere download edebilirsiniz.

Deep Freeze Nasıl Kaldırılır?

Kurulu olan yazılımı öncelikle şifrenizi girip pasif hale getirmelisiniz.* Daha sonra denetim masasından kurulum dosyasına sağ tıklayıp kaldır şeçeneğini seçin. *Kaldırma işlemi gerçekleşirken biraz beklemeniz gerekmektedir.

Çocuklarımızı zararlı web sayfalarından ve kötü niyetli casuslardan korumak için mükkemmel bir yazılımdır. Bilgisayarın perfonmansınıda uzun yıllar muhafaza etmenizi sağlar. indirson.com ekibi iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Programın Ekran Görüntüsü

666 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Sisma (Şifreleyici) Sisma (Şifreleyici)
    İngilizceÜcretsiz2.07 MB
  • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
    İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
  • Asterisk Key Asterisk Key
    İngilizceÜcretsiz452 KB
  • Folder Lock Folder Lock
    İngilizceÜcretsiz9.93 MB
  • Deep Freeze Standart HAKKINDA YORUM YAZIN