DayZ Online Zombi Oyunu indir

DayZ Online Zombi Oyunu indir

Versiyon/Sürüm2019
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici Bohemia Interactive
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi6 yıl önce
Güncelleme Tarihi15 Şubat 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir () Android indir

DayZ Online Zombi Temalı Rol Yapma Oyunu

DayZ indir, açık dünya tabanlı MMO PC oyununda zombilere karşı savaştığınız ve gerçekci yapısıyla dikkat çeken ücretsiz ve online zombi rol yapma oyunudur.

DayZ oyunculara zombi kıyameti sonrasında yaşanacak gerçekci ve bireysel bir online oyun deneyimi sunuyor. Online zombi oyunu bizler MMO türünde rol yapma ve hayatta kalma simülasyonu olarak nitelendirebileceğimiz aksiyon-savaş ve macera türünden bir oyundur.

Açık dünya tabanlı bir oyun olan DayZ online oyununda insanlığa bulaşan salgın hastalık karşısında düştükleri zor durumu konu alıyor. Gizemli salgının tüm dünyayı sarması sonucu insanlığın büyük bir kısmını yok etmiştir. Lakin bu salgın hastalık insalığın tamamen ölümüne yol açmamış, kana susamış bir zombi canavarına dönüştürmüştür. İnsanların günlük ihtiyaçlarını ve hastalıklarını tedavi etmek için mücadele edeceğiniz harabeye dönmüş dünyada kendinize bir çıkış yolu bulmaya çalışıyorsunuz.

Online zombi rol yapma oyunu hata ve kusur yapmanızı doğru bulmayan gerçekci oyun yapısıyla karşımıza çıkıyor. Hayatta kalma simülasyonu oyunu olarak nitelendirebileceğimiz oyunu arkadaşlarınızla birlikte online olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca yol yapma oyununda tek düşmanınızın zombiler olmadığı, kısıtlı olan yiyecek, içecek, silah ve cephane gibi şeyler için oyuncuların birbirleriyle savaştığını belirteyim. DayZ online zombi oyununu oynarken oyunu kaydetme lüksünüz yok, ekstra can yok ve bu yüzden hata yapmanız ölümünüze neden olabiliyor.

DayZ’nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi
Çift çekirdekli 2.4 GHZ Intel işlemci veya çift çekirdekli 2.5 GHZ AMD Athlon işlemci
2 GB RAM
512 MB video belleğe sahip Nvidia GeForce 8800 GT, AMD Radeon HD 3830 veya Intel HD Graphics 4000 ekran kartı
DirectX 9.0c
10 GB boş depolama alanı
DirectX uyumlu ses kartı

 

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • DayZ Online Zombi Oyunu indir HAKKINDA YORUM YAZIN