Cs 1.6 indir

Cs 1.6 indir

Versiyon/Sürüm1.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İnglizce
Dosya Boyutu201 MB
ÜreticiValve
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi7 yıl önce
Güncelleme Tarihi18 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (201 MB)

Cs 1.6 Counter Strike Botlu ve Çevirimiçi Savaş Oyunu

Counter Strike 1.6 indir, Cs 1.6 Sierra firmasının ürettiği Windows tabanlı Counter Strike 1.6 oyunu kendi içerisinde gelen botları ile Cs 1.6 oyun serisinin en sevilen ücretsiz indir şeklinde oynanan oyunu olarak hala güncelliğini koruyan silahlı savaş oyunu olarak bilinmektedir.

Bilgisayar oyunlarına fazla ilgili değilseniz dahi adını mutlaka duymuş olacağınız bazı oyunlar vardır. İşte bu oyunlardan biri; adeta bir efsane haline gelmiş olan Counter Strike’tır. Öyle ki kendiniz oynamamış olsanız bile mutlaka bir oynayana şahit olmuş veya internet kafelerin çok popüler olduğu yıllarda kendisi ile karşılaşmışsınızdır. Counter Strike 1.6 milyonları peşinden koşturan online oyunun en yeni ve en son sürümü olarak kullanıcılıları ile buluştu. Milyonlar derken fazla abarttığımızı düşünenler varsa kısa bir dipnot düşelim; Counter Strike (CS 1.6) şu an halen dünyada en çok kullanıcının oynadığı online oyun ünvanını elinde bulunduruyor.

Counter Strike 1.6 Özellikleri Nelerdir?

Bir Counter Strike geleneği olan oyun esnasında arkadaşlarınız ile iletişim kurmanızı sağlayan friend penceresi, Türkçe ve botlu Counter Strike 1.6 online’da da varlığını sürdürüyor. Counter Strike 1.6 Bot Paketi ancak artık oyun esnasında arkadaşlarınız ile iletişim kurmak için yazışmanız gerekli değil. Mikrofon aracılığı ile ses dosyaları göndermeniz mümkün. Üstelik tek yenilik bu da değil. Counter Strike 1.6 online oyunlar arasında, en gelişmiş grafiklere sahip oyunlardan biri olmak için elinden geleni yapmış ve başarılı olmuş gibi görünüyor.

CS 1.6 Nasıl Kurulur?

Bir önceki sürüme göre daha gelişmiş özelliklere sahip olan CS 1.6 oyunun dosya büküklüğünü de haliyle arttıran bir durum. Ancak oyunun yüklenmesi için beklediğiniz sürenin boşa gitmediğini oynamaya başladığınız an anlayacaksınız ve pişman olmayacağınızı söyleyebiliriz.

https://store.steampowered.com/app/10/CounterStrike/

Cs 1.6 Counter Strike Online

Counter Strike 1.6 Özellikleri

Dünya standartlarında oynanması
Sürükleyici oyun
Çoklu oyun ortamı
Takım kurma
Çoklu silah seçenekleri
Botlar ile oyun seçeneği
Bot seviyesini ayarlayabilme

  Benzer Programlar

 • Counter Strike 1.8 indir Counter Strike 1.8 indir
  TürkçeÜcretsiz826 MB
 • Half Life Opposing Force Half Life Opposing Force
  TürkçeÜcretsiz71 MB
 • Cs 1.6 indir HAKKINDA YORUM YAZIN  Cs 1.6 indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. mehmet dedi ki:

   Hangi sınıflar bölümler burada bir tim kuralım savaşalım

  2. mehmet dedi ki:

   Efsane oyunu sınıf arkadaşlarımız ile deliler gibi oynuyoruz. Yokmu bizim sıfını karşısına çıkacak gerçek anlamda cs biliyorum beni yi oynarım diyecek birileri. Counter Strike 1.6 oyununda kimse önümüzde duramaz.