CM Security indir

CM Security indir

Versiyon/Sürüm1.0.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55 MB
ÜreticiCheetah Mobile (AppLock & AntiVirus
İşletim SistemiAndroid Mobil /Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (55 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

CM Security Antivirüs Koruma ve Hızlandırıcı Mobil Uygulaması

Akıllı cihazınızı hızlandırma ve antivirüslerden koruma sağlayan CM Security, güvenliğinizi en üst seviyede koruma sağlayan android hızlandırma uygulamasıdır. Akıllı tabletlerde ve telefonlarda kullanabilmeniz için tasarlanmış ücretsiz mobil uygulamadır.

Profesyonel Güvenlik Sağlıyor!

CM Security Antivirüs ve android hızlandırıcı mobil uygulamasıyla güvenliğinizi tehtit edecek kötü içeriklere karşı adeta etten duvar örüyor. Profesyonel virüs koruma teknolojisi sayesinde hem bulut tabanlı hemde yerel güvenlik veri tabanıyla güvenlik koruma aktivitesi sağlıyor. Kötü içerikli virüslere, antivirüslere, truva atı, casus yazılımlar, istenmeyen reklam yazılımları ve diğer çeşitli güvenlik tehtitlerine karşı koruma sağlıyor.

Herhangi bir güvenlik tehtit unsuru alğıladığı zaman gerçek zamanlı koruma moduna geçen CM Security-Free Antivirus mobil ile otomatik arka planda koruma sağlıyor. Uygulamaları, güncellemeleri, web sitelerini, verilerimizi ve güvenlik açığı olan klasörleri otomatik tarama yaparak virüsleri temizliyor. CM Security android hızlandırıcısı ile otomatik çalışan güvenlik kalkanı tüm güvenliğinizin üst düzeyde olmasını sağlıyor.

Gereksiz Dosya Temizliği!

Dünya’nın en iyi antivirüs koruma mobil uygulaması seçilmiş olup tam 7 kez ödüle layık görülmüştür. Android cihazınızda yer alan gereksiz dosyaların temizliğini yaparak telefondaki çöp dosya kalıntılarını otomatik siliyor. Böylelikle ön belleğinizin şişmeden hızlı bir performans sergilemesine sebep olmaktadır. Telefonun hafıza kartlarınıda tarayarak virüsleri ve gereksiz çöp dosyalarını silmektedir. Hafıza kartları için güvenlik önlemleriyle farklı seçenekler sunuyor.

Arama Engelleme Özelliği!

CM Security Android Antivirüs ve Hızlandırıcı mobil uygulaması ile sizleri rahatsız eden tanımadığınız cep numaralarınıda engellemeniz için seçenek sunmuştur. Bu sayede istenmeyen telefon numaralarını engelleyerek sizleri arayıp rahatsız edilmenizi engellemiş olmaktadır. Türkçe dil desteği ile daha kolay kullanım imkanı oluşturup istediğiniz zaman virüs taraması ve telefon hızlandırma aktivitelerini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

Virüs Koruma Mobil Görüntüleri

341 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Prezi Prezi
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz77.6 MB
 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • AppBlock Performans Artırıcı AppBlock Performans Artırıcı
  İngilizceÜcretsiz1.2.2
 • Android Hızlı Sarj indir Android Hızlı Sarj indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz2 MB
 • CM Security indir HAKKINDA YORUM YAZIN