Clear Scanner

Clear Scanner

Versiyon/Sürüm4.0.9
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.2 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi15 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (11.6 MB) iOS indir Android indir APK indir

Clear Scanner Apk Android için Bedava PDF Okuma Uygulaması

Clear Scanner apk indir, bedava PDF okuyucu ve JPG formatında kayıt yapabilen tarayıcı görevi üstlenen Android Clear Scanner uygulaması ile evrak düzenleme işlerinizi yapabilirsiniz.

Clear Scanner, tarayıcı ihtiyacını ortadan kaldıran ve bu alanda beklentilerin çok daha üstünde sonuç veren bir uygulamadır. PDF okuyucu ve tarayıcı uygulaması istiyorum diyorsanız Clear Scanner apk bedava indirip hemen tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Gelişmiş filtre seçenekleri ile evrakları düzenleyebilen uygulama bununla beraber çeşitli sayfa boyutlarında PDF ve JPG formatında kayıt yapabilme özelliğine sahiptir.

Hızlı işleme, esnek PDF düzenleme, sayfa kenarlarını algılayarak dengeleme gibi özellikler de Clear Scanner Android apk uygulamasında mevcuttur. Bunlarla beraber kaydedilen her türlü belgeyi mail aracılığıyla paylaşma avantajı da bulunmaktadır.

Clear Scanner İndir

Clear Scan apk indirmek için android işletimli cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Clear Scanner Android işletimli cihazlarda çalışan bu uygulama ile kitap ve dergiler, belgeler, makbuzlar, faturalar ve daha pek çok belge dijital ortama taşınabilmektedir. Yalnızca birkaç dakikada indirebildiğiniz uygulama çok zaman kaybetmeden kolayca kullanılmaya başlanabilmektedir.

Cep telefonlarında çok büyük bir yer kaplamayan Clear Scanner bedava android sistemde arka planda çalışmaktadır. Bu açıdan cihazda birkaç işi bir arada yapmak çok da zorlayıcı olmamaktadır.

    Benzer Programlar

  • Migros İk Migros İk
    TürkçeÜcretsiz36.1 MB
  • Microsoft PowerPoint Microsoft PowerPoint
    TürkçeÜcretsiz62.2 MB