Cisco Webex Meetings indir

Cisco Webex Meetings indir

Versiyon/Sürüm40.8.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu56.6 MB
ÜreticiCisco Systems, Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi29 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

İşyerindeki Toplantılara Uzaktan Katılmak için Android Uygulaması

Cisco Webex Meetings apk indir, iş yerinizden uzak olduğunuzda toplantılara katılmak için yardımcı olabilecek android uygulamalardandır. Cisco Webex Meetings apk uygulaması iş yerinde olmasanız da toplantılara katılmanızı sağlayan sohbetlere dâhil olmanıza yardımcı olan başarılı bir seçenektir. Android uygulamalar arasında pek çok alternatif bulunsa da Cisco Webex Meetings kullanıcıları ne kadar farklı olduğunu bilirler. Bir sohbet uygulaması olarak son derece verimli, modern ve kullanışlıdır.

Cisco Webex Meetings Özellikler

Cisco Webex Meetings her ay 113 milyondan fazla kullanıcıya ulaşır. İş yerinde yapılan bir toplantıya görüntülü katılma, videolu sohbet etme, mesajlaşarak evrak gönderme hizmetinde bulunur.

Tek bir dokunma sayesinde takvim oluşturan uygulama iş planlayıcısı olarak da kullanılabilir. Toplantıları doğrudan uygulama üzerinde planlamanızı sağlayan Cisco Webex Meetings, iş hayatınızı düzenli hale getirmenize yardımcı olur.

https://www.webex.com/downloads.html

Cisco Webex Meetings Tanıtım Videosu

Cisco Webex Meetings İndir

Cisco Webex Meetings kullanmak isterseniz cep telefonunuzun uygulama marketine girmelisiniz. Uygulama markette arattığınız isimden sonra indir demeniz yeterli olur. Birkaç dakika içinde inen uygulamada hemen profil oluşturabilirsiniz. Sonrasında düzenlemeleri yaparak toplantılara katılabilir, işinizi planlı ve düzenli yürütebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yapılacak hatırlatıcı Apk indir Yapılacak hatırlatıcı Apk indir
    TürkçeÜcretsiz6 MB
  • Microsoft Whiteboard Apk indir Microsoft Whiteboard Apk indir
    TürkçeÜcretsiz14.9 MB
  • Cisco Webex Meetings indir HAKKINDA YORUM YAZIN