Chrome IG Story

Chrome IG Story

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu157 KB
Üretici
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (157 KB)

Chrome IG Story Instagram Hikayeleri Görüntüleme ve İndirme Eklentisi

Chrome IG Story indir, Instagram hikayelerini görüntülemek için Chrome için Instagram eklentisidir. Web tarayıcınızdan tüm Instagram hikayelerini görüntüleyen ücretsiz Google Chrome eklentisidir. Ayrıca Instagram Stories ile Instagram hikayelerini bilgisayarınıza indirmek içinde kullanılmaktadır.

Chrome IG Story Nasıl Kullanılır

Instagram bildiğiniz üzere android ve iOS platformlar üzerinde kullanılmaktadır. Bilgisayar üzerinde Instagram’a giriş yapıp kullanılmak istendiğinizde bazı özelliklerinden faydalanamıyoruz. Bunun için Chrome IG Story Instagram üzerinden paylaşılan fotoğrafları ve hikayeleri takip edebilir ve bilgisayar indirme fırsatı sunmaktadır.

Instagram Chrome eklentisi tıpkı Instagram’ı android ve iOS’da kullanıyor gibi veri akışı sağlamaktadır. Artık bilgisayarda da Instagram hikayelerini görüntülemek ve fotoğrafları indirmek için bilgisayarda kullanabileceğiz. Chrome IG Story Chrome tarayıcı eklentisi Stories ile Instagram takipçilerinizin profili, fotoğraf galerisi, paylaşımları, beğenileri ve yorumlarını görebilmenize imkan tanıyan eklentidir.

    Benzer Programlar

  • instagram Apk indir instagram Apk indir
    TürkçeÜcretsiz27.4 MB
  • Repost For İnstagram Repost For İnstagram
    ingilizceÜcretsiz3.00 MB