Cepcasusu Apk

Cepcasusu Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1
LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.28 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Temmuz 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (6.28 MB) Android indir

Android Mobil Takip Uygulaması

Cepcasusu indir, Cep Casusu uygulaması çocuklarımızın nerede olduğunu bilmemiz için işe yarayan Kişiyi takip eden nerede olduğunu gösteren bir uygulamadır. Tüm işletim sistemlerine uyumlu olmasıyla bilinen bu uygulama özellikle cep telefonları ve tabletler için çok tercih edilmektedir. İOS, Windows, android ve mac OS ile uyumlu olan uygulama ebeveynler tarafından kullanılmaktadır.

Ebeveynlerin çocuklarını teknolojiden korumaları için kullanılan bu yazılım son derece faydalı bir yazılımdır. Gerek internet dünyasının gerekse teknolojinin kendi varlığının sorun teşkil ettiği yaş gruplarında her şeyi kontrol altında tutmak, çocukları korumak biraz daha zorlaşmaktadır. Bu durumda yapılması gereken en önemli şey doğru yazılımla güvenliği arttırmaktır.

Cepcasusu Nedir?

Cepcasusu mobil takip ilk kullanımda ücretsiz deneme şansı veren ancak daha sonra belli periyodlarla ücret talep eden yazılımlardan biridir. Bu yazılımın en önemli özelliği 7 gün 24 saat boyunca aktif olmasıdır. Ayrıca birçok dil seçeneği bulunduğu için kullanımının bir hayli kolay olduğunu söylemek de mümkündür. Tüm tarayıcılardan erişim sağlanabilen güvenlik uygulaması, ailelerin içini rahatlatan en aktif uygulamalardan biri kabul edilmektedir.

Cepcasusu Özellikleri

Cepcasusu verileri saklama donanımına sahip olan güvenlik uygulamasıdır. Geçmişe dönebilme, konuşmaları ve tıklanan her adresi görebilme özelliği bulunmaktadır. Özellikle Messenger uyumu ile dikkat çeken uygulama tüm konuşmalardan arkadaş listesine kadar ortaya çıkarılabilmektedir.

Son derece basit bir kullanımı olan uygulamanın indirilmesi birkaç dakika sürmektedir. Sonrasında özel hesap açarak hangi durumların kontrol edilmesi gerektiğine karar verilmelidir. Hangi adreslerde güvenlik kontrolü sağlanacaksa tıklamanız yeterli olacaktır.

    Benzer Programlar

  • Avast Antivirüs Mobil Avast Antivirüs Mobil
    TürkçeÜcretsiz256 KB
  • WPSApp WPSApp
    İngilizceÜcretsiz4,2M