Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk

Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.44
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu98.39 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (98.39 MB) iOS indir Android indir APK indir

Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk Android Tır Simülasyonu Oyunu Oynama

Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk indir, Türk yapımı bir tır oyunu olarak tarihe geçmiştir. Android mobil Cargo Simulator (kamyon oyunu) İlk Türk tır simülatör oyunu olarak bilinen bu özel oyunun detaylıca hazırlandığı, üzerine çok düşünüldüğü dikkat çekmektedir. Cargo Simulator 2019 Türkiye’nin her yeri baz alınarak hazırlanan bu oyunda harita ölçeklendirmeleri gibi detaylı adımlar atılmış, gerçeklik konusunda ustaca bir iş ortaya çıkarılmıştır.

Cep telefonları için en iyi 100 MB altı tır oyunu olarak adlandırılan Cargo Simulator 2019, ses getiren en yeni simülatörler grubunda yer almaktadır.

Cargo Simulator 2019 Apk İndir

Cargo Simulator android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir uygulamadır. 2019 yılının en sevilenleri arasına girmeyi başaran bu oyun özellikle çok yer kaplamaması, cihazı çok fazla yormaması ve enerji tüketmemesi bakımından sevilenler arasında kabul edilmektedir.

Oyunda temel olarak verilen görevleri yerine getirmek amacı güdülmektedir. Bunun için başlangıçta bir tır ya da kamyon seçip yükünüzü sağ salim bırakmaya çalışmalısınız. Karşınıza çıkan engelleri aşarken tamamladığınız her görevden sonra bir sonraki seviyeye geçebilirsiniz. 

    Benzer Programlar

  • Taksi 2 Taksi 2
    TürkçeÜcretsiz37,0 MB
  • Construction City 2 Construction City 2
    İngilizceÜcretsiz37 MB
  • Cargo Simulator 2019 Türkiye Apk HAKKINDA YORUM YAZIN