Kamyon Simülatör 2019 Apk

Kamyon Simülatör 2019 Apk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu98.9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (98.9 MB) Android indir APK indir

Android Kamyon Tır Sürme Cargo Simülatör 2019 Apk Versiyonu

Kamyon Simülatör Cargo 2019 Apk indir, isminden de anlaşılabileceği gibi bir çeşit simülasyon oyunudur. Kamyon sürüşünü gerçeğine yakın şekilde deneyim edebileceğiniz oyun milyonlarca kişinin tercihi olmayı başarabilmiştir. Kamyon ya da büyük araç sürmekten keyif alan oyuncuları tatmin edebilecek olan oyunda arkadaşlarınızla oyun oynama şansına da sahipsiniz. Cargo Simülatör 2019 Apk Android işletim sistemli telefon ve tabletlerde de oynanabilmektedir.

Kamyon Simülatör 2019 Apk Özellikleri Nelerdir?

Kamyon Simülatör 2019 Apk oyununda sürebileceğiniz kamyonları kendiniz seçebilirsiniz. Kamyonlar gerçek hayatta çok sevilen modeller arasından tercih edilmiştir. Oyunu oynarken kamyonunuzla seyahat ederken dünyanın farklı yerlerini de keşfedebilirsiniz. Kamyon Simülatör 2019 Apk ile çalışıyormuş gibi oyun oynayarak para da kazanabilirsiniz. Oyun bünyesinde çeşit çeşit kamyon modeli bulunmaktadır. Karşınıza çıkan modellerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Oyunun direksiyon kontrolleri oldukça kolaydır. Oynanışı kolay olan Kamyon Simülatör 2019 Apk ile kamyon sürüş deneyimini farklı yollar üzerinde yaşayabilirsiniz. Oyunu internet bağlantısıyla oynayarak liderlik tablosuna adınızı yazdırabilirsiniz.

Kamyon Simülatör 2019 Apk Nasıl İndirilir?

Kamyon Simülatör 2019 Apk oyun uygulamasını Android işletim sisteminize indirmek için Play Store uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. Oyunu Play Store’den arama bölümüne oyun ismini yazarak ulaşabilirsiniz. İndir butonunu görebiliyorsanız; cihazınız oyun için uyumlu demektir. Düşük boyutlu oyun dosyasını saniyeler içinde telefon ya da tabletinize indirebilir; kayıt, kurulum gerekmeden oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB