Boy Uzatma Egzersizleri

Boy Uzatma Egzersizleri

Versiyon/Sürüm1.0.37
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9,9 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi1 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android için Boy Uzatma Egzersizleri ve Evde Teknikleri

Boy Uzatma Egzersizleri apk indir, 17 ve 20 yaş erkek ve kadınların evde boy uzatma egzersizleri Android uygulaması ile boy uzatma tekniklerini öğrenebilirsiniz.

Boy Uzatma Egzersizleri, salonlarda ya da evlerde sıkça yapılması gereken egzersizlerdir. Çocukluk döneminden yetişkinlik dönemine kadar aralıksız yapılması önerilen bu egzersizlerin yetişkinlik sonrasında sağlıklı yaşamak için uygulanması gerekmektedir. Bu sayede kişi daha sağlıklı bir ömür sürebilmektedir. Boy uzatma teknikleri konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz en doğru adımı atmalı her an elinizin altında olan egzersizlerden yararlanmalısınız. Bu konuda teknolojiyi kullanarak Boy Uzatma Egzersizleri uygulamasını indirebilirsiniz.

Boy Uzatma Egzersizleri 17 yaşından sonra çok daha büyük bir önem taşımaktadır. Dolayısıyla yanında teknolojik cihaz taşıyan herkes bu alanda başarılı olan Boy Uzatma Egzersizleri uygulamasını indirerek günlük egzersizlerini yaptırabilmektedir.

Boy Uzatma Egzersizleri İndir

Boy Uzatma Egzersizleri android işletim sistemine sahip olan cep telefonları ve tabletlerde kullanılmaktadır. Cep telefonları ve tabletlere indirilen uygulama sayesinde boy uzatmak için ne yapmalı sorusuna cevap bulabilmek mümkündür. Boy Uzatma Egzersizleri apk sürümünü indirip günlük egzersizlere yer veren uygulama aynı zamanda kaç kalori yaktığınızı, hangi egzersizin hangi işe yaradığını göstermektedir. Bu şekilde boy uzatmak çok daha pratik ve sağlıklı olmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Passo Passo
    TürkçeÜcretsiz39.4 MB
  • Misli Misli
    TürkçeÜcretsiz2.0 MB