Bombom

Bombom

Versiyon/Sürüm5.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici337 Games
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi5 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Haziran 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

İnternet Tarayıcısı Online Bombom Fırlatma Oyunu 2017

Bombom indir , MMO tarzında online oynanan bombom fırlatıcı 2017 oyunu oynamak için ücretsiz indirebilirsiniz. Bombom 337 Pvp server sunucularında windows bilgisayar Pc web tarayıcısı üzerinde oynanan oyunlarından birisidir.

Bombom Fırlatma Oyunu Nasıl Oynanır

Uzak doğu yapımcı Elex-Tech tarayıcı üzerinde oynanan oyunlara ilgi artması nedeniyle eğlenceli Bombom oyununu ücretsiz sunuyor. Online olarak oynanabilen tarayıcı üzerinde oynanan en çok sevilen oyun diyebiliriz. 337.com platformu tarafından yayınlanan oyunu Türkçe dil desteği ile oynayabilirsiniz.

Bombom fırlatıcı indir 2017 sürümü ile görsel ve oynanabilirlik açısında birçok yenilikler gelmiştir. İnternet tarayıcısı üzerinden farklı bir MMO oyun deneyimi sunmaktadır. Her yaştan oyun severin oynayabileceği tarzda geliştirilmiştir.

Pvp sistem server’ları sayesinde oyun boyunca verilen görevleri yapmakla geçiyor. Bombom fırlatıcı oyunu içerisinde görevleri yapmanın yanı sıra milyonlarca oyuncuyla online olarak oynayabiliyoruz. Tek veya çoklu oyuncuyla karşılıklı müsabakalara girerek mücedele ediyoruz. Pvp oyun sistemiyle karşılaşmalar daha adil bir oyun deneyimi yaşamanıza sebep oluyor.

    Benzer Programlar

  • RIDE 3 indir RIDE 3 indir
    ingilizceÜcretsiz
  • Mafia 2 oyunu Mafia 2 oyunu
    ingilizceDeneme Sürümü189 MB
  • Bombom HAKKINDA YORUM YAZIN