Biis İş Bulma

Biis İş Bulma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.1.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu23M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (23M) iOS indir Android indir

Biis Android İş ilanı ve İş Arama Uygulaması

Biis indir, mobil cihazlarınıza iş ilanlarına ulaşarak para kazanabileceğiniz gibi temel olarak Biis Android cihazlarda iş arama ve iş bulma uygulamasıdır.

Biis uygulamasını kullanarak Android cihazlarınız üzerinden çeşitli görevlere dahil olarak para kazanabileceğiniz Android iş arama uygulamasıdır. Temel olarak iş bulma uygulaması olarak adlandırabileceğimiz Biis uygulaması, ilgi alanlarınıza göre seçeceğiniz görevleri yerine getirerek para kazanmanızı sağlamaktadır.

İşverenlerin kısa süreli olarak elaman ihtiyacını da karşılayabilen iş arama ve iş bulma uygulaması üzerinde birçok sektörde günlük işleride yerine getirerek para kazanıyorsunuz. Biis uygulamasında, gizli müşteri, anketör, satış temsilcisi, stand görevlisi ve sevkiyat görevlisi gibi işleri kolaylıkla bulmanıza yardımcı oluyor. İlgili göreve başvuru yapanlardan en uygun olan eleman seçilerek daha detaylı görüşmeler sağlanmaktadır.

Biis Android uygulaması üzerinden oluşturacağınız profilinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde tamamlayarak işverenler açısından olumlu yanıtlar ve başvurularınızda öncelik alabilirsiniz. İlgi alanlarınıza göre iş araması yapabileceğiniz Biis uygulamasında konumunuza göre en yakın işleri sıralamaktadır. İşlerde görevler, işin adı, ücreti ve genel kapsamını görebilirsiniz. Biis uygulamasını mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kendinize hem en uygun işi bulabilir hemde gelir elde etme şansına sahip olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Mobile Print Samsung Mobile Print Samsung
    İngilizceÜcretsiz7M
  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB