Assetto Corsa

Assetto Corsa

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm4.1.3
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiKunos Simulazioni
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi23 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()

Bilgisayar Assetto Corsa Mod Araba Yarış Oyunu

Assetto Corsa indir, İtalyan firması Kunos Simulazioni tarafından geliştirilen Assetto Corsa, Windows araba yarışı oyna simülasyon oyunu, denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biridir. 2014 yılında ilk kez satışa sunulan oyun, hızlı şekilde ses getirmiş ve sevilen oyun programı listesinde yerini almıştır.

Birçok araba yarışı oyunun aksine Assetto Corsa’da modern ve klasik araba yarışını bir arada görebilmek mümkündür. Dolayısıyla bu tarz oyunlara karşı ilgisi olanlar için oldukça cezbedici bir içeriğe sahiptir.

Assetto Corsa Nedir?

Araba yarışında hikâye formatından hoşlanmayanlar için oldukça ideal olan Assetto Corsa pc yalnızca yarış yapmak isteyenlere hitap etmektedir. Donanımlı ve kaliteli bir içeriğe sahip olduğu için pek çok kişi tarafından övgüyle bahsedilmektedir. Bilhassa verdiği gerçeklik hissi, oyunun oynanma nedeni olabilmektedir.

Araba tasarımlarından, renk ve efektlere kadar beklentileri karşılayan oyun programı yalnızca birkaç dakika ayrılarak çözülebilecek kadar basittir. İndirildiği gibi oynanmaya müsait olduğu için çok zaman kaybettirmemektedir.

Assetto Corsa Özellikleri

Windows 7 işletim sistemi ve üzeri için uyumlu bir oyun programı olan Assetto Corsa 2018, hızlı ve bir o kadar da donanımlıdır. En az 2 GB ram dolduran oyunun önerilen belleği 6 GB’tır.

BMW, Audi, Mercedes başta olmak üzere kült araba markalarının hemen hepsini barındıran oyunda araba içerisi en ufak dizayn hatası bulundurmamaktadır. Görsel açıdan bir ziyafet sunduğu kadar ses efektleri de bir o kadar güçlüdür.

Kontrolü sağlayabilmek ve oyunun tadını çıkarabilmek için direksiyon sistemiyle oynamanız önerilebilir. Simülasyon oyunu olduğu için direksiyon sistemiyle gerçekliği yaşatacak en kaliteli oyunlardan biridir.

503 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Asphalt 9 Legends Asphalt 9 Legends
  TürkçeÜcretsiz1884 MB
 • Madalin Stunt Cars 2 Madalin Stunt Cars 2
  İngilizceÜcretsiz117,46 MB
 • Asphalt 8 Apk Asphalt 8 Apk
  İngilizceÜcretsiz91.6 MB
 • Miami Street Miami Street
  İngilizceÜcretsiz7116.80 MB
 • Assetto Corsa HAKKINDA YORUM YAZIN