Assetto Corsa

Assetto Corsa

Versiyon/Sürüm4.1.3
LisansDeneme Sürümü
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiKunos Simulazioni
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi4 Aralık 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayar Assetto Corsa Mod Araba Yarış Oyunu

İtalyan firması Kunos Simulazioni tarafından geliştirilen Assetto Corsa, araba yarışı indir oyna simülasyon oyunu, denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biridir. 2014 yılında ilk kez satışa sunulan oyun, hızlı şekilde ses getirmiş ve sevilen oyun programı listesinde yerini almıştır.

Birçok araba yarışı oyunun aksine Assetto Corsa’da modern ve klasik araba yarışını bir arada görebilmek mümkündür. Dolayısıyla bu tarz oyunlara karşı ilgisi olanlar için oldukça cezbedici bir içeriğe sahiptir.

Assetto Corsa Nedir?

Araba yarışında hikâye formatından hoşlanmayanlar için oldukça ideal olan Assetto Corsa pc yalnızca yarış yapmak isteyenlere hitap etmektedir. Donanımlı ve kaliteli bir içeriğe sahip olduğu için pek çok kişi tarafından övgüyle bahsedilmektedir. Bilhassa verdiği gerçeklik hissi, oyunun oynanma nedeni olabilmektedir.

Araba tasarımlarından, renk ve efektlere kadar beklentileri karşılayan oyun programı yalnızca birkaç dakika ayrılarak çözülebilecek kadar basittir. İndirildiği gibi oynanmaya müsait olduğu için çok zaman kaybettirmemektedir.

Assetto Corsa Özellikleri

Windows 7 işletim sistemi ve üzeri için uyumlu bir oyun programı olan Assetto Corsa 2018, hızlı ve bir o kadar da donanımlıdır. En az 2 GB ram dolduran oyunun önerilen belleği 6 GB’tır.

BMW, Audi, Mercedes başta olmak üzere kült araba markalarının hemen hepsini barındıran oyunda araba içerisi en ufak dizayn hatası bulundurmamaktadır. Görsel açıdan bir ziyafet sunduğu kadar ses efektleri de bir o kadar güçlüdür.

Kontrolü sağlayabilmek ve oyunun tadını çıkarabilmek için direksiyon sistemiyle oynamanız önerilebilir. Simülasyon oyunu olduğu için direksiyon sistemiyle gerçekliği yaşatacak en kaliteli oyunlardan biridir.

55 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Ultra Nitro Racers Ultra Nitro Racers
  TürkçeÜcretsiz44 MB
 • 3D Driving School 3D Driving School
  İngilizceÜcretsiz37.5 MB
 • American Lowriders American Lowriders
  İngilizceÜcretsiz361 MB
 • Offroad Racers Offroad Racers
  İngilizceÜcretsiz69.7 MB
 • Assetto Corsa HAKKINDA YORUM YAZIN