EMDB Film indirme Programı

Ares

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.4.1.3065
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu3 MB
Üretici
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win2000/Win98
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3 MB)

Ares Profesyonel Dosya Paylaşım Programı

Ares indir, resim, müzik, video ve her türlü dosyayı ücretsiz kolay paylaşmanıza olanak sağlar. Ares dosya paylaşım programları arasında en popüler konumda yer alan yazılım tamamen ücretsiz hizmet veriyor. Ares genelde müzik ve video indirmek için tercih edilen bir programdır.

indir

Milyonlarca kullanısıcı olan veri paylaşım programları arasında en çok tercih edilen sınırsız paylaşım aracı kullanıcılarına en iyi hizmeti sunuyor. Ares açık kaynak kodlu çalışma aktivitesi gösteren yazılım internet ortamında güçlü ağ sistemi sayesinde bir çok dosyanın transferini hızlı yapıyor.

Hızlı Dosya Transfer Özelliği

Gelişmiş arama gücü sayesinde aradığınız dosyalara çabukcak ulaşmanızı sağlar. Dosyanın kaynak adresini bulur. İndirme esnasında farklı kaynaklar bularak en iyi kaynağı kullanıcıya sunuyor. Birden fazla dosya transferi gerçekleştirir işlerinizi hızlı bir şekilde halletmenizi sağlar.

Ares Gelişmiş Kitaplık Yöneticisi

Profesyonel ağında paylaşımda bulunduğunuz veya indirdiğiniz dosyaları kategorilere ayırarak istediğiniz dosyaya çabucak ulaşmanızı sağlar. İndirilen dosyaları kolayca düzenleyebilmenize olanak tanır. Alfabetik sıraya göre sıralama görevini üstlenir. Anahtar kelimeleri sayesinde siz demeden ne demek istediğiniz bilir. Kütüphanesi sayesinde gördüğünüz üzere verilerinizi çabucak bulabilirsiniz.

Ares Kaliteli Ses Kaliteli Video Oynatıcı Desteği

Belirlediğiniz dosyayı henüz siz daha indirmeden sizlere dosyanın içeriğini video ön izlemesi yaparak kısa fragmanını hemen izleyip bilgi sahibi olabilirsiniz. Ares Ses formatına sahip dosyalarda da hemen siz daha veriyi indirmeden dinlemenize imkan tanıyor. Böylelikle içeriklere daha çabuk ulaşabiliyoruz.

Ares Dosya Transfer ve Sohbet Etme

Eğer sizlerde Ares kullanıcısı iseniz kendi sohbet odanızı kurabilir kurduğunuz sayfada istediğiniz dosyaları paylaşabilirsiniz. İstersenizde istediğiniz sohbet odalarına katılıp yepyeni arkadaşlarla yepyeni dosyalara kavuşabilirsiniz. Ekibimiz sizlere değerli zamanlar diler.

Not: Ares programın bilgisayarınıza kurulumu ingilizce yapılıyor. Lakin kurduktan sonra menüden “Settings” kategorisinde Türkçe Dil paketini seçerek Türkçe kullanabiliyoruz.. İyi günler dileriz.

Ares Programı Ekran Görüntüsü

En çok kullanıma sahip olan müzik indirme ve yükleme programını bilgisayarımıza kolay bir kurulum yapabilmemiz için ve ana ekran görüntüsünde nelerin mevcut olduğunu görebilmeniz için programın yüklenme esnasında ekran fotoğrafları çekilmiştir. Tüm kullanıcıların bilgisayarında kurulu olmasını tavsiye ettiğimiz indirme programıdır.

    Benzer Programlar

  • Free Download Manager Free Download Manager
    Türkçe-İngilizceÜcretsiz47 MB
  • EMDB Film indirme Programı EMDB Film indirme Programı
    İngilizceÜcretsiz3 MB