AppsGeyser

AppsGeyser

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/SürümV1
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya BoyutuMB
Üretici
İşletim SistemiWeb Site Tabanlı
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi23 Şubat 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (MB)

AppsGeyser Mobil Uyumlu Web Site Hazırlama Uygulaması

AppsGeyser indir, Web sitenizin mobil sürümünü hazırlamanızı kolaylaştıran android telefon ve tabletlerde kullanabilmenizi sağlayan AppsGeyser web site hazırlayıcı uygulamasıdır. Kendi web sitenizin android uyumlu sürümünü hızlıca hazırlamanıza yardımcı olan mobil uygulamayı ücretsiz indirin.

Mobil Web Sitesi Nasıl Hazırlanır?

Android Web Site Hazırlama Uygulaması AppsGeyser kullanırken tek yapmanız gereken işlem web sitenizin arka planda kullanılan kod kısmının uygulama tarafında kolayca çekilmesini sağlamak olacak. AppsGeyser ile hangi kaynaktan çekileceğini belirlemek, kategori seçimi, ikonların belirlenmesi, uygulama açıklaması ve diğer özelleştirme ayarlarıyla profesyonelce web sitenizin mobil uyumlu temasını hazırlayabilirsiniz.

Kişisel tercihlerinize bağlı olarak uygulamanız içerisine HTML5 ekleyebilir yan yana açılan sekmeleride dahil edebilirsiniz. Mobil uyumlu web site temanızı hem kendi mağazanızda hemde Google Play’de paylaşabilirsiniz.

AppsGeyser mobil web sitelerinizin android uyumlu sürümlerini kolay ve hızlı bir şekilde hazırlamanızı kolaylaştıracaktır. Diğer hazırlayıcı servislerden oldukça basit bir kullanım arayüz ekranına sahiptir.

Mobil Ekran Görüntüleri

    Benzer Programlar

  • Indeed İş Arama Indeed İş Arama
    TürkçeÜcretsiz69,7 MB
  • Google Ads Google Ads
    TürkçeÜcretsiz27 MB