AppLock Uygulama Kilidi

AppLock Uygulama Kilidi

Versiyon/Sürüm3.4
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3,4 MB
Üreticisoftwego
İşletim SistemiAndroid 3.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 yıl önce
Güncelleme Tarihi9 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (3,4 MB) Android indir APK indir

Uygulamaları Koruma APK Android Uygulama Kilitle

AppLock APK uygulama kilidi indir, android uygulama kilidi uygulaması ile rehber, mesajlar, WhatsApp, müzik çalar ve diğer uygulamaları kilitleyin.

AppLock Uygulama Kilidi, cihazınıza sizden başkasının dokunmasını istemediğiniz zaman tercih edebileceğiniz bir uygulamadır. Özellikle sizin dışınızdakilerin telefon bilgilerinize ulaşmasını istemediğiniz zaman bu kilit uygulamasını indirip kullanabilirsiniz. Galeri, dosyalar, müzik klasörü, müzik çalar, mesajlar, rehber ve arama detayları gibi cihazda yer alan her ayrıntıyı saklayabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu sayede sorun olmadan güvenlik önlemlerinizi almış şekilde uygulamadan yararlanabilirsiniz.

AppLock android uygulama kilitleyici APK indirildikten sonra sizden başka kimsenin kilit girme şansı yoktur. Bununla beraber oldukça estetik bir görüntüsü olduğu için şık bir güvenlik önlemi almış olmanızı sağlamaktadır.

AppLock Uygulama Kilidi İndir

AppLock Uygulama Kilidi android işletim sistemine sahip cihazlar için üretilmiş bir uygulamadır. Bu uygulama için cep telefonlarınızı kullanabilirsiniz. Ayrıca aynı güvenlik önlemini tabletleriniz için de tercih edebilme şansınız bulunmaktadır. Tablette de telefonda da güvenliği üst düzeye taşımaktadır. Sizin bilginiz olmadan yanlış şekilde kilit girildiğinde ise alarmla size haber vermektedir.

AppLock Uygulama Kilitleyici APK indirip, AppLock kullananlar telefonlarında herhangi bir donma ya da kasılma yapmadığını, arka planda sessiz şekilde çalıştığını vurgulamaktadırlar.

    Benzer Programlar

  • Telefonumu Bul Alkış Islık Apk indir Telefonumu Bul Alkış Islık Apk indir
    TürkçeÜcretsiz29.3 MB
  • Norton Internet Security apk indir Norton Internet Security apk indir
    TürkçeSüreli28.1 MB
  • AppLock Uygulama Kilidi HAKKINDA YORUM YAZIN