Apple iPhone Zil Sesleri

Apple iPhone Zil Sesleri

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.6 MB
ÜreticiRingtones Free 2017
İşletim SistemiAndroid ve iOS
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi13 Kasım 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (3.6 MB) Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Apple iPhone Zil Sesleri iPhone Orjinal Mp3 Zil Sesleri

Apple iPhone Zil Sesleri, iPhone 6, 6s, iOS 7 ve diğer iPhone cihazlarında kullanılan orjinal zil sesidir. İndirdiğiniz paket içerisinde alarm sesi, mesaj sesi ve zil seslerinin tümünü uygulama içerisinde bulabilirsiniz.

Apple iOS uyumlu cihazlar için geliştirilen zil sesi, ringtones, sms, uyarılar, mesaj sesleri, mp3 melodiler, komik sesler, yabancı ve yerli şarkılar bulunmaktadır. Ayrıca Apple iPhone Zil Sesleri paketi içerisinde taraftarlar için Galatasaray, BJK ve fb iphone zil sesleri mevcuttur.

iPhone zil sesi yüklediğinizde, iphone zil sesi mp3 olarak indirilmektedir. iOS uyumlu iPhone serisinde ve android cihazlarda kullanmak üzere özel olarak geliştirilen iPhone zil sesleridir. Uygulama içerisinde yer alan diğer zil sesleri alarm, boing, blues, cricket, bell tower, ascending ve seveceğiniz tarzda zil sesleri bulunmaktadır.

Google Play ve Apple mağazasında bulunan en iyi ve ücretsiz Apple iPhone zil sesleri uygulamalarını sizler için bulduk. İçerisinde SMS ses tonu, yeni sesli mesaj, remix zil sesleri, dizi ve film müzikleri, korkunç ve ilginç sesler, takvim uyarıları, anımsatıcı uyarıları ve taraftar tezahurat sesleri bulunmaktadır. Melodi zil sesleri indirmek için kategorimizin zil sesleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

176 kez indirildi

Benzer Programlar

  • Diriliş Ertuğrul Müziği Diriliş Ertuğrul Müziği
    TürkçeÜcretsiz1.39 MB
  • Apple iPhone Zil Sesleri HAKKINDA YORUM YAZIN