AÖF Plus

AÖF Plus

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi29 Ağustos 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (13M) Android indir

AÖF Plus Android için AÖF Çıkmış Sınav Soruları Uygulaması

AÖF Plus indir, mobilde AÖF sınavlarına deneme sınavları ve çıkmış 2018 sınav sorularını çözerek hazırlanabileceğiniz Android AÖF çıkmış sorular uygulamasıdır.

Android cihazlarınızdan AÖF sınavlarına dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz. Açıköğretim Fakülteleri’nde okuyan öğrencilere yönelik hazırlanan uygulama sayesinde kitap ve defter karmaşasından kurtulabilirsiniz.

AÖF Plus uygulaması deneme sınavları ve çıkmış sınav soruları 2018 yılı eğitim ve öğretiminde vize ve finallerinize kolaylıkla çalışabilirsiniz. Tüm AÖF bölümlerinin derslerinin çıkmış sınav soruları, çözümleri ve deneme sınavları yer almaktadır.

Her ders için ayrı ayrı rapor sunan ve yaptığınız testlerde aldığınız puanlarınızı hesaplamaktadır. Seçtiğiniz derslere göre karışık soru getir özelliğini kullanarak yanlış cevapladığınız soruları da karışık olarak çözebilirsiniz. Ayrıca önemli kelimeleri altınız çizme, favorilere çıkmış sınav sorularını ekleme, gece modu ve göz yormayan tasarımı ile bir çok özellik sunmaktadır.

AÖF Plus Android uygulamasını ücretsiz olarak indirip Aöf çıkmış sınav sorularını ve deneme sınavlarını çözebilirsiniz. Final ve vize sınavlarına hazırlanmanın mobilde en kolay ve doğru yolu diyebilirim.

  Benzer Programlar

 • Amazon Sesli Kitapları Amazon Sesli Kitapları
  TürkçeÜcretsiz20.0 MB
 • Test Çöz Test Çöz
  TürkçeÜcretsiz
 • AÖF Plus HAKKINDA YORUM YAZIN  AÖF Plus Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ilk dedi ki:

   coğrafi bilgi sistemleri bölümüyle ilgili hiç bir sınav yok

  2. Elvan dedi ki:

   Merhaba bu uygulama bütün acikögretim fakülteleri icin geçerli mi?

   • program dedi ki:

    Merhaba AÖF Plus uygulaması bütün açıköğretim fakültelerinin derslerini, deneme sınavaları ve çıkmış sorularını kapsamaktadır.