AÖF Plus Apk indir

AÖF Plus Apk indir

Versiyon/Sürüm1.0.7
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4,3 MB
ÜreticiUfuk Ali ARSLAN
İşletim SistemiAndroid 4.3 ve sonras
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi26 Mart 2022
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

AÖF Plus Android için AÖF Çıkmış Sınav Soruları Uygulaması

AÖF Plus indir, AÖF Plus apk mobilde AÖF sınavlarına deneme sınavları ve çıkmış 2018 2022 sınav sorularını çözerek hazırlanabileceğiniz Android AÖF çıkmış sorular uygulamasıdır.

Android cihazlarınızdan AÖF sınavlarına dilediğiniz yerden çalışabilirsiniz. Açıköğretim Fakülteleri’nde okuyan öğrencilere yönelik hazırlanan uygulama sayesinde kitap ve defter karmaşasından kurtulabilirsiniz.

AÖF Plus uygulaması deneme sınavları ve çıkmış sınav soruları 2020 yılı eğitim ve öğretiminde vize ve finallerinize kolaylıkla çalışabilirsiniz. Tüm AÖF bölümlerinin derslerinin çıkmış sınav soruları, çözümleri ve deneme sınavları yer almaktadır.

Her ders için ayrı ayrı rapor sunan ve yaptığınız testlerde aldığınız puanlarınızı hesaplamaktadır. Seçtiğiniz derslere göre karışık soru getir özelliğini kullanarak yanlış cevapladığınız soruları da karışık olarak çözebilirsiniz. AÖF Plus apk ayrıca önemli kelimeleri altınız çizme, favorilere çıkmış sınav sorularını ekleme, gece modu ve göz yormayan tasarımı ile bir çok özellik sunmaktadır.

AÖF Plus Android uygulamasını ücretsiz olarak indirip Aöf çıkmış sınav sorularını ve deneme sınavlarını çözebilirsiniz. Final ve vize sınavlarına hazırlanmanın mobilde en kolay ve doğru yolu diyebilirim.

  Benzer Programlar

 • Transboard – Keyboard Translate Transboard – Keyboard Translate
  İngilizceÜcretsiz18M
 • Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir Kunduz – YKS LGS Soru Çözümü indir
  TürkçeÜcretsiz42M
 • AÖF Plus Apk indir HAKKINDA YORUM YAZIN  AÖF Plus Apk indir Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. ilk dedi ki:

   coğrafi bilgi sistemleri bölümüyle ilgili hiç bir sınav yok

  2. Elvan dedi ki:

   Merhaba bu uygulama bütün acikögretim fakülteleri icin geçerli mi?

   • program dedi ki:

    Merhaba AÖF Plus uygulaması bütün açıköğretim fakültelerinin derslerini, deneme sınavaları ve çıkmış sorularını kapsamaktadır.