Antivirüs Mobil

Antivirüs Mobil

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.0.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.40 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid Mobil
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Mayıs 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.40 MB)

Mobil Antivürüs Koruma Uygulama Kilitleme

Antivirüs Mobil security android indir, android mobil cihazlarda antivirüs koruma ve cihazı hızlanldırma  uygulama kilitleme özellikleri taşıyan ücretsiz uygugulamadır. Antivirüs Mobil security güvenlik, koruma ve kilit uygulamasıdır. Cihazınız tablet ya da telefon olsun fark etmeksizin virüslerden korunması için yardımcı olmaktadır. Android cihazın daha hızlı ve verimli kullanılmasını sağlayan virüs temizleme uygulaması, cihazların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Antivirüs Mobil Security Nedir?

Antivirüs Mobil security, android cihazların çalışma sorunlarından kurtulmasını sağlayan özel bir uygulamadır. Birçok cihazın virüs ve gereksiz dosya nedeniyle daha yavaş çalıştığı bilinmektedir.  Antivirüs Mobil security ile bu sorunu çözüme ulaştırmak mümkündür.  Tüm gereksiz dosyaları tek tek bulup size sunan uygulama temizleme işlemini birkaç dakika içinde gerçekleştirmektedir.

Takılmalardan geç açılmalara, donmalardan aksaklıklara kadar hemen her sorunu çözmenizi sağlayacak olan virüs temizleme uygulaması, kullanımı oldukça basit bir uygulamadır.

Antivirüs Mobil security Özellikleri

Antivirüs Mobil security uygulaması, bulut deposunda bulunan virüs tanımlama durumuna bağlı olarak çalışmaktadır. Virüsleri keşfedip daha sonra temizlemeyi öneren uygulama, sizin izninizle taramayı başlatmaktadır. Taramanın en son ne zaman yapıldığı bilgisini ekranda rahatça bulabilir zaman kaybetmeden birkaç saniyede işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Antivirüs Mobil security tüm içeriğinin yanı sıra cihaz şarjını da verimli şekilde kullanmayı sağlamaktadır. Şarj bitiren uygulamalar hakkında bilgi vermektedir. Tüm bunların yanı sıra kendi çalışma performansı ile cihazı yormamakta ve her işlem sonrasında boş alan yaratmaktadır. Sağladığı bu özellikler ile en çok kullanılan uygulamalardan biri kabul edilmektedir.

Antivirüs Mobil security telefonlarınızı güvenli tutmak için uygulama kilidi blunmaktadır.

 

  Benzer Programlar

 • AppLock AppLock
  İngilizceÜcretsiz7,8M
 • WPSApp WPSApp
  İngilizceÜcretsiz4,2M
 • Intra Intra
  İngilizceÜcretsiz6,3M
 • Depremci Depremci
  TürkçeÜcretsiz2,9M
 • Antivirüs Mobil HAKKINDA YORUM YAZIN